Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Grażyna Torbicka ma syna? Dziennikarka odpowiedziała na niebywałe doniesienia
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 05.08.2023 14:42

Grażyna Torbicka ma syna? Dziennikarka odpowiedziała na niebywałe doniesienia

Grażyna Torbicka i Adam Torbicki
KAPIF

Grażyna Torbicka wraz ze swoim mężem Adamem tworzą wspólnie szczęśliwe małżeństwo już od wielu lat, jednak kobieta latami unikała tematu rodzicielstwa. Para nie doczekała się potomka i przez to powstało wiele plotek i spekulacji. Torbicka postanowiła w końcu odpowiedzieć.

Grażyna Torbicka nigdy nie doczekała się potomstwa

Grażyna Torbicka jest ikoną dziennikarstwa, wiele osób darzy ją wielką sympatią. Kojarzona jest przede wszystkim z tematyką filmową, a prowadzony przez nią program “Kocham kino” zyskał miano kultowego. Dziennikarka aktualnie skupia się na organizacji festiwalu Dwa Brzegi oraz na życiu rodzinnym. 

Jej mąż, Adam Torbicki jest kardiologiem. Są ze sobą w szczęśliwym związku od ponad 40 lat. Mimo tego para nie posiada dzieci, więc ten aspekt ich życiu wzbudza duże zainteresowanie.

Smutne wieści na temat Celine Dion. Siostra gwiazdy zabrała głos

Torbicka zabrała głos w tej sprawie

Aktualnie w Kazimierzu Dolnym odbywa się festiwal filmowy Torbickiej i tam właśnie kobieta przebywa. W mediach natomiast powrócił pewien temat z jej życia prywatnego. Na pewno miał na to wpływ wywiad dla “Zwierciadła” w którym poruszyła tematy związane z macierzyństwem.

- Dziś to już się trochę zmieniło, ale jeszcze kilka lat temu w pewnych środowiskach występowała stygmatyzacja kobiety z powodu tego, że nie ma dzieci - nie chce, czy tak się jej życie ułożyło, że ich nie ma. Są różne przyczyny takiego stanu, ale jedno jest pewne -  tylko do ciebie zależy, czy będziesz z tego powodu sfrustrowana i nieszczęśliwa. Trzeba odciąć się od tych szeptów za plecami - wyznała w “Zwierciadle” Torbicka.

Plotki o rzekomym synu Torbickiej

Wywiad, którego dziennikarka udzieliła, zbiegł się w czasie z informacjami pewnego portalu o tym, że Torbicka ma syna

- Fani jednak próbują dociekać, dlaczego Grażyna Torbicka nie ma dzieci. Szczególnie że swego czasu wśród internautów krążyła plotka, według której Torbicka ma syna. Jej geneza nie jest jednak jasna - wyznaje portal shownews.pl

Grażyna Torbicka zapewniła w rozmowie z “Rewią”, że chociaż nie doczekali się wraz z mężem potomstwa, to są bardzo szczęśliwi. Plotki o ukrywanych dzieciach zdementowała także przy okazji wywiadu dla “Życia na gorąco”.

- Absurdalna dyskusja na ten temat trwa. Czytam to i reaguję, jakby były we mnie dwie Grażyny. Pierwsza czuje się dotknięta, cała się w sobie kurczy. A druga mówi: czy to jest temat do publicznej dyskusji? To moja sprawa - mówi kobieta w rozmowie z “Życiem na gorąco”

 

Źródło: Shownews/Życie na gorąca/Rewia/Zwierciadło