Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Ekipa "Nasz nowy dom" wprost o Elżbiecie Romanowskiej. Padły szczere słowa
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 06.06.2023 10:26

Ekipa "Nasz nowy dom" wprost o Elżbiecie Romanowskiej. Padły szczere słowa

Elżbieta Romanowska
Kapif / kadr z programu "Nasz nowy dom", prod. Polsat, wyd. 2023 r., Polsat Box Go

Elżbieta Romanowska już we wrześniu podda się ocenie widzów jako nowa prowadząca "Nasz nowy dom". Zastąpienie Katarzyny Dowbor to bardzo trudne zadanie, jedna aktorka nie traci pogody ducha i liczy, że uda jej się zdobyć sympatię fanów. Czy nowa gospodyni może liczyć na pomoc ze strony ekipy "Nasz nowy dom"? Na temat Elżbiety Romanowskiej szczerze opowiedziała osoba z produkcji.

Elżbieta Romanowska nie była pierwszym wyborem do "Nasz nowy dom"?

"Nasz nowy dom" według rzekomych argumentów przedstawionych Katarzynie Dowbor przez Edwarda Miszczaka tracił oglądalność, więc trzeba było skutecznie temu zaradzić. Czy zwolnienie doświadczonej prezenterki i zastąpienie jej młodszą aktorką okaże się trafnym ruchem? Widzowie przekonają się o tym już we wrześniu, gdy na antenie pojawi się nowy sezon "Nasz nowy dom". 

Katarzyna Dowbor już teraz zabrała głos w sprawie swojej następczyni. Wyznała, że Elżbieta Romanowska nie była pierwszym wyborem Polsatu, a posadę prowadzącej wcześniej proponowano innej osobie, jednak ta odmówiła. 

Doda o skandalicznym zachowaniu reżysera w Opolu. "Wypier*alaj. Odpie*dol się"

Elżbieta Romanowska była na planie "Nasz nowy dom"

Elżbieta Romanowska przyjęła propozycję, która według niektórych wcale nie była taka atrakcyjna, jak mogło się wydawać. "Wejście w buty" Katarzyny Dowbor sprawi, że aktorka będzie do niej porównywana, a oprócz tego będzie musiała poradzić sobie z dotychczasową ekipą programu. Okazuje się jednak, że Elżbieta Romanowska poczyniła pierwsze kroki w tej kwestii. 

Elżbieta Romanowska odwiedziła cały zespół pracujący przy show Polsatu, porozmawiała z ekipą budowlaną i architektami. Tak wynika ze słów Martyny Kupczyk, która od dawna pracuje na planie "Nasz nowy dom".  Celebrytka zabrała głos w sprawie swojej nowej telewizyjnej towarzyszki. Padły szczere słowa. 

Osoba z ekipy "Nasz nowy dom" szczerze o Elżbiecie Romanowskiej

- Koni z nią nie kradłam, ale pływałam z Elą na łódce, kąpałyśmy się w jeziorze i bardzo się przy niej uśmiałam. Nudzić się z nią nie można - zaczęła Martyna Kupczyk w rozmowie z Plotkiem. Nie da się ukryć, że architektka ma nadzieję na owocną współpracę z Elżbietą Romanowską. Fani formatu głowią się, czy bohaterkom uda im się zawrzeć na planie przyjaźń, która nie skończy się jak ta, której okoliczności opisała Katarzyna Dowbor. Nic tego nie zapowiada, bo Martyna Kupczyk o swojej koleżance wypowiada się w samych superlatywach. 

- To niesamowicie sympatyczna osoba z ogromnym i bardzo fajnym poczuciem humoru, przebojowa, silna babka. Do tego uśmiechnięta, skromna, otwarta do ludzi. Czego mogę Eli życzyć? Niech się nie zmienia i będzie tak samo pozytywną osobą, jaką jest - podsumowała Martyna Kupczyk z "Nasz nowy dom". A Wy czego życzycie Elżbiecie Romanowskiej w nowej roli?

Źródło: Plotek