Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Dramatyczna akcja podczas koncertu Golców. Starszy mężczyzna stracił przytomność
Irmina Jach
Irmina Jach 04.06.2022 15:18

Dramatyczna akcja podczas koncertu Golców. Starszy mężczyzna stracił przytomność

Bracia Golec
PIOTR GRZYBOWSKI/East News (zdjęcie ilustracyjne)

W piątek 3 czerwca zespół Golec uOrkiestra zagrał koncert w Zakopanem. Podczas występu jeden z fanów stracił przytomność. Policjanci obecni na miejscu zdarzenia przeprowadzili resuscytację. Wkrótce pod sceną pojawiła się karetka.

Plenerowy koncert braci Golec cieszył się dużą popularnością wśród turystów odpoczywających w polskich górach. Występ na Równi Krupowej był dedykowany Janowi Pawłowi II, który ćwierć wieku temu gościł w Zakopanem.

Dramat podczas koncertu Golec uOrkiestra. Starszy mężczyzna stracił przytomność

W trakcie zabawy doszło do wypadku. Starszy mężczyzna, który zjawił się na koncercie, nagle stracił przytomność. Na pomoc pospieszyli mu policjanci, którzy pełnili służbę na Równi Krupowej. Mundurowi przeprowadzili resuscytację.

- W trakcie zabezpieczenia koncertu Golec uOrkiestra mieszkaniec województwa śląskiego z przyczyn chorobowych zasłabł. 71-latek uczestniczył wraz z żoną w koncercie. Do czasu przyjazdu karetki pogotowia policjanci reanimowali mężczyznę - przekazał w rozmowie z portalem o2.pl dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem.

Na miejscu zjawiła się karetka pogotowia. Po 20 minutach walki ratownikom udało się przywrócić funkcje życiowe seniora. Mężczyzna został odtransportowany do szpitala, gdzie ustalono, że cierpi na chorobę kardiolgiczną.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: o2.pl