Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Dopiero co Michał Wiśniewski świętował 3. rocznicę ślubu, a tu nagle sensacyjne wieści o żonie. Sprawdziły się oczekiwania?
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 26.09.2023 14:09

Dopiero co Michał Wiśniewski świętował 3. rocznicę ślubu, a tu nagle sensacyjne wieści o żonie. Sprawdziły się oczekiwania?

Pola Wiśniewska i Michał Wiśniewski
KAPIF

Michał Wiśniewski niedawno wraz z piątą żoną Polą świętowali trzecią rocznicę ślubu. Dla wielu osób było to ogromnym zaskoczeniem, gdyż od pewnego czasu w mediach pojawiały się doniesienia o rzekomych kryzysach trawiących ich małżeństwo. Oliwy do ognia dolało to, że para zdecydowała się na wspólną terapię. Teraz na jaw wyszły nowe fakty.

Michał Wiśniewski opublikował w sieci wymowne zdjęcie

Nie trzeba być znawcą polskiego show-biznesu, aby zdawać sobie sprawę z tego, że Michał Wiśniewski nie jest przesadnie stały w uczuciach, a dozgonną miłość przysięgał przynajmniej pięciu kobietom. To właśnie dlatego, od samego początku związku z Polą, wiele osób wieści rychłe rozstanie pary. Michał Wiśniewski właśnie opublikował zdjęcie, które w końcu ucięło wszystkie spekulacje na temat jego związku.

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska są małżeństwem od nieco ponad trzech lat i wspólnie wychowują całą gromadkę dzieci. Para doczekała się także wspólnych pociech: urodzonego w styczniu 2021 roku Falco Amadeusa i nowo narodzonego Noëla Cloé, który przyszedł na świat w maju 2023 roku.

Agnieszka Holland ma ochronę. Po premierze "Zielonej granicy" pilnują jej całą dobę

Popularny artysta przeżywa kryzys w związku? Najnowsze zdjęcie nie pozostawia wątpliwości

Mimo pozornie idealnego życia u boku Poli jednak jakiś czas temu w mediach zaczęły się pojawiać plotki, że przyjście na świat kolejnego dziecka nieco skomplikowało ich relacje. Para od jakiegoś czasu ma bowiem zmagać się z kryzysem, a o pomoc w jego zażegnaniu poprosili nawet terapeutę.

Teraz okazuje się, że para mimo trudności dotrwała do trzeciej rocznicy ślubu, czego dowodem jest opublikowane z tej okazji zdjęcie.

- Najlepsze życie z możliwych. Życie z Tobą - napisał Michał Wiśniewski, a jego post wywołał spore poruszenie wśród fanów, którzy jeszcze niedawno martwili się o jego małżeństwo.

Jeden z komentarzy szczególnie przypadł do gustu Michałowi Wiśniewskiemu

Pod postem pojawiło się mnóstwo gratulacji, życzeń zdrowia i kolejnych wspólnych lat w szczęściu. Jeden z komentarzy szczególnie przypadł do gustu fanom i samemu Michałowi Wiśniewskiemu, gdyż zebrał ogromną ilość polubień.

- Różni ludzie mogą Pana potępiać, krytykować, ale ja szanuję za to, że mimo tego, że miał Pan wiele związków, nie pierze Pan prywatnych brudów publicznie z byłymi partnerkami. Szanujecie się, może nawet lubicie, macie super dzieci, które są kochane i nie cierpią w tym wszystkim. Inni mogą pozazdrościć takiej postawy. Pozdrawiam - napisał internauta, który docenił Michała Wiśniewskiego za to, że nie wywleka i nie pierze publicznie swoich brudów. Umówmy się, w dzisiejszych czasach nie jest to takie oczywiste.

obraz_2023-09-26_135629292.png
Instagram: @m_wisniewski1972