Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" przejdzie rewolucję! Polecą znane głowy
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 28.12.2023 12:59

"Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" przejdzie rewolucję! Polecą znane głowy

"Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" przejdzie rewolucję
"Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" przejdzie rewolucję/KAPIF, Instagram: @tanieczgwiazdamii

Pomimo upływu lat "Taniec z Gwiazdami" to wciąż jeden z najpopularniejszych formatów polskiej telewizji. Wygląda na to, że wkrótce czeka go prawdziwa rewolucja. Zmiany w jury to dopiero początek!

"Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami". Wielkie zmiany w programie!

Jeśli jesteście fanami polsatowskiego programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" to te informacje was zainteresują. Pomimo początkowych plotek o likwidacji formatu, taneczne show powróci na anteny już wiosną. Okazuje się, że najnowsza edycja przyniesie wiele zaskakujących zmian.

W 2024 roku minie już 10 lat odkąd na Polsacie pojawił się "Taniec z Gwiazdami" i przez tan czas należał on do grona najpopularniejszych formatów stacji. Niemałym zaskoczeniem było to, że jesienią 2023 roku głoszono, że uwielbiane show potrzebuje gruntownych zmian. Wiele osób mogło wychodzić z założenia, że lepsze jest wrogiem dobrego. Mimo to zmiany nastąpią!

Agnieszka Kaczorowska nową jurorką w "Tańcu z gwiazdami”?! Nie do wiary, kogo ma zastąpić

Taneczne show Polsatu z nowym jury? Szokujące zmiany w "Tańcu z gwiazdami"

Pierwszą zmianą ma być zmiana producenta programu. Dotychczas "Taniec z Gwiazdami" przygotowywała firma Rochstar, a od najnowszej edycji zadanie to przejmie firma Jake Vision, która odpowiedzialna jest mi.in. za kultowych "Milionerów" Huberta Urbańskiego.

Jeszcze większym zaskoczeniem mają być jednak zmiany... w jurorskim składzie! Do tej pory występy uczestników oceniali: Iwona Pavlovic, Andrzej Grabowski, Michał Malitowski i Andrzej Piaseczny. Jak udało się dowiedzieć portalowi wirtualnemedia.pl, w 14. edycji programu w jury zasiądą tylko 3 osoby.

Dzięki zmniejszeniu liczby jurorów każdy będzie miał więcej czasu na wypowiedź. Taka jest strategia Edwarda Miszczaka - mówi portalowi informator z Polsatu.

Co jeszcze się zmieni w "Tańcu z Gwiazdami"?

Na ten moment wiadomo jedynie, że o swoją posadę może być pewna jedynie Iwona Pavlovic, która jest obecna w programie od samego początku. Obok niej prawdopodobnie zasiądą kompletnie nowi jurorzy, których nazwisk jeszcze nie poznaliśmy.

Ostatnią ze wspominanych zmian jest nowe studio, w którym kręcony będzie "Taniec z Gwiazdami". Nowa wizualna oprawa show ma przyciągnąć przed ekrany nowych widzów i podnieść słupki oglądalności.

Fanów programu i przeciwników zmian z pewnością ucieszy fakt, że zmiany nie dotkną składu prowadzących, czyli "Taniec z Gwiazdami" nadal prezentować będą nam Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz i Iza Janachowska.

Źródło: Wirtualne Media