Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Agnieszka Kaczorowska nową jurorką w "Tańcu z gwiazdami”?! Nie do wiary, kogo ma zastąpić
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 04.12.2023 08:06

Agnieszka Kaczorowska nową jurorką w "Tańcu z gwiazdami”?! Nie do wiary, kogo ma zastąpić

Taniec z gwiazdami
Wojciech Olkusnik/East News/KAPIF

“Taniec z gwiazdami” na pewien czas został zamrożony i nie pojawił się w jesiennej ramówce. Mówi się, że taneczne show na szklane ekrany powróci na wiosnę 2024 roku i to w niebywałym stylu. Właśnie trwają rozmowy, od których zależy, kogo zobaczymy w programie. Jak donosi “Super Express”, jedną z gwiazd będzie Agnieszka Kaczorowska. I to nie w roli tancerki, a… jurorki. Kogo zastąpi?

"Taniec z gwiazdami" na pewien czas zniknął ze szklanych ekranów

Od ostatniej edycji “Tańca z gwiazdami” minął już ponad rok. Wówczas wystartowała na antenie Polsatu 13 edycja tanecznego show. Fani formatu z niecierpliwością czekali na kolejny sezon, niestety musieli obejść się smakiem, bowiem ostatnia ramówka stacji pojawiła się, jednak bez lubianego programu. Dlaczego? Jak donosiły media, Edward Miszczak miał uważać, że “Taniec z gwiazdami” rzekomo już się nie opłacał, a wyłożenie ogromnych kwot, by móc zrealizować taneczne show, miało być możliwe wyłącznie wtedy, gdyby pojawiły się tam znane nazwiska.

Edward uważa, że formuła “Tańca” trochę się już wyczerpała. Zwłaszcza, że to program, na który stacja wykładała do tej pory naprawdę ogromne pieniądze. Te mogłyby się pewnie zwrócić tylko wtedy, jeśli wśród uczestników pojawiłyby się naprawdę mocne nazwiska, te z najwyższej półki. A udział takowych zewnętrzny producent nie jest w stanie zagwarantować - mówił w rozmowie z “Pudelkiem” pracownik Polsatu.

Była uczestniczka "Tańca z gwiazdami" ścigana listem gończym! Wydano nakaz aresztowania

Agnieszka Kaczorowska była tancerką w "Tańcu z gwiazdami"

Agnieszka Kaczorowska początkowo zasłynęła dzięki serialowi “Klan”, gdzie przez lata wcielała się w postać Bożenki Lubicz. W międzyczasie trenowała swój ukochany sport, którym jest taniec. Została profesjonalną tancerką, posiada najwyższą międzynarodową klasę “S” w tańcach standardowych i latynoamerykańskich.

Brała również udział w siedmiu edycjach “Tańca z gwiazdami”, gdzie jako trenerka, wydobywała ze swoich znanych uczniów ogromne pokłady talentu i energii. W parze z Krzysztofem Wieszczkiem zdobyła Kryształową Kulę. Wprawdzie w ostatnim czasie poświęciła się przede wszystkim rodzinie i córkom, jednak taniec cały czas był w jej sercu.

Agnieszka Kaczorowska
KAPIF; Agnieszka Kaczorowska nową jurorką w „Tańcu z gwiazdami”?

Agnieszka Kaczorowska będzie jurorką w "Tańcu z gwiazdami"?

Jak udało się ustalić “Super Expressowi”, miał zmienić się producent tanecznego show. Nie będzie to, jak był dotychczas, Rochstar, a Jake Vision. Ma być on odpowiedzialny za dobór tancerzy, a także jurorów. Czy to oznacza poważne zmiany? Rozmowy są już prowadzone, więc zapewne niedługo informacje o decyzjach zostaną podane opinii publicznej.

Jak przekazał dziennik, być może Agnieszka Kaczorowska powróci do “Tańca z gwiazdami”, jednak nie w roli tancerki, jak było to do tej pory, lecz… jurorki. Zastąpi Iwonę Pavlović? Tak brzmią pogłoski, ale na tę chwilę nie zostały one jeszcze potwierdzone.

Wchodzenie w te same buty, w których już byłam i tak naprawdę doświadczyłam wszystkiego, bo i wygranej, i odpadnięcia na samym początku, i bardzo pracowitych partnerów, i takich bardzo niechętnych do tańca, i wysokich, patrz Łukasz Kadziewicz, czy takich mojego wzrostu. Chciałabym spróbować czegoś nowego. Zobaczymy. Życie się toczy, tak jak ma się toczyć - mówiła Agnieszka Kaczorowska w rozmowie z “Plejadą”.

Agnieszka Kaczorowska
KAPIF; Agnieszka Kaczorowska nową jurorką w „Tańcu z gwiazdami”?

Źródło: “Plejada”, “Super Express”, “Pudelek”