Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Agnieszka Chylińska przez "Mam talent" dorobiła się problemów zdrowotnych. Cierpi na bezsenność
Irmina Jach
Irmina Jach 31.07.2022 15:25

Agnieszka Chylińska przez "Mam talent" dorobiła się problemów zdrowotnych. Cierpi na bezsenność

Agnieszka Chylińska
Instagram @agnieszka.chylinska

Agnieszka Chylińska jest jedną z najbardziej utalentowanych polskich wokalistek. Karierę sceniczną łączy z występami w programie "Mam talent". W ostatnim wywiadzie gwiazda wyznała, że życie w blaskach fleszy odbija się na jej zdrowiu i kondycji fizycznej.

Agnieszka Chylińska zadebiutowała na polskiej scenie muzycznej niemal trzy dekady temu. Od tego czasu nie zwalnia tempa, łącząc karierę zawodową z wychowywaniem trójki pociech. Jakiś czas temu przyznała, że "jest mamą wyjątkowego dziecka".

Agnieszka Chylińska ma problemy zdrowotne

Życie w ciągłym biegu kosztuje jurorkę "Mam talent" dużo zdrowia. Mimo wielu lat doświadczenia w pracy w telewizji, wciąż martwi się, że decyzje, które podejmuje w programie, są słuszne i nie godzą w utalentowanych uczestników.

- To ciężka praca, głównie związana z tym, aby być uczciwym. Uczymy się metodą prób i błędów. Ja jestem cały czas w tym procesie - mówiła w wywiadzie. Agnieszka Chylińska przyznała, że każdy dzień zdjęciowy przeżywa tak bardzo, że miewa problemy ze snem.

- Myślę, że to jest mało profesjonalne z mojej strony, bo może powinno być tak, że wraz ze zgaśnięciem lampki kamery powinnam wracać do swoich spraw. Natomiast rzeczywiście jest trud z zaśnięciem. Zawsze się zastanawiam, czy byłam sprawiedliwa, czy słowa, których użyłam, były adekwatne, czy czasem nie byłam za mocna - tłumaczyła.

Postronnym widzom z pewnością ciężko uwierzyć, że roześmiana i dowcipna Agnieszka Chylińska może przypłacać pracę na planie "Mam talent" tak dużym stresem. Okazuje się jednak, że pozory mogą być bardzo mylące.

Agnieszka Chylińska ma anoreksję?

Plotki o słabej kondycji fizycznej Agnieszki Chylińskiej pojawiają się w sieci od kilku miesięcy. Obawy fanów budzą przede wszystkim najnowsze zdjęcia wokalistki, która na przestrzeni czasu straciła wiele kilogramów. Nie da się ukryć, że obecnie jest bardzo szczupła.

- Wszyscy uważają, że jestem zbyt chuda. No tak, pora coś z tym zrobić [...] Grubain Dupain, cudownie! Dzięki nowemu preparatowi na grubnięcie uzyskam niezwykły efekt na jutrzejszy koncert - dementowała doniesienia Agnieszka Chylińska.

Piosenkarka nie zdecydowała się na ujawnienie, ile obecnie waży. Kilka lat temu plotkowano, że wchodząc na wagę, widzi zaledwie 50 kg. Warto wspomnieć, że artystka mierzy 175 cm, co przekłada się na bardzo niski wskaźnik BMI.

Agnieszka Chylińska zaprzecza jednak definitywnie, jakoby cierpiała na anoreksję, bulimię lub zaburzenia odżywiania. Można podejrzewać więc, że na jej szczuplutką sylwetkę składają się stres, nadmiar pracy oraz tytaniczny wysiłek wkładany w wychowanie dzieci.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: "Co za tydzień"