Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Wypadek dziennikarki TVN24. Lekarze z pomocą śrub ratowali jej nogi
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 26.02.2023 13:01

Wypadek dziennikarki TVN24. Lekarze z pomocą śrub ratowali jej nogi

budynek TVN
Goniec

O tym, że szusowanie na stoku należy do rozrywek zacnych, jednak mocno ryzykownych, na własnej skórze przekonała się popularna dziennikarka TVN24.  Marta Kuligowska w ferie zimowe postanowiła wybrać się w góry, jednak podróż, zamiast cieszyć, zwieńczona została poważną kontuzją. Blisko było od jeszcze większej tragedii, jednak lekarze szybko podjęli trudną interwencję.  Co dokładnie się stało?

Kim jest Marta Kuligowska?

Marta Kuligowska jest znana widzom TVN24 od wielu lat. Prowadzi bowiem magazyn "Polska i świat", w którym informuje o bieżących wydarzeniach. Karierę dziennikarską rozpoczęła w 1997 roku w radiu, jednak już cztery lata później trafiła na listę płac stacji o niebiesko-żółtym logo. 

Marta Kuligowska z wykształcenia jest kierownikiem produkcji filmowej i telewizyjnej. W 2003 roku była lektorką głośnego reality-show pt. "Jestem jaki jestem" z udziałem Michała Wiśniewskiego i Mandaryny. Żurnalistka ma za sobą także kilka programów w TVN Style oraz TVN Meteo. 

W poniedziałek rano do Biedronki ustawią się długie kolejki. Tego jeszcze nie było

Dziennikarka TVN24 miała poważny wypadek

Marta Kuligowska w przerwie od zawodowych obowiązków postanowiła wypocząć z dala od miejskiego zgiełku. Wybrała się na zimowy wypoczynek na nartach, jednak białe szaleństwo na stoku zakończyło się dla niej wyjątkowo niefartownie. Doszło do potwornego wypadku, który prezenterka opisała w mediach społecznościowych pod postem zatytułowanym "Pamiątka z ferii i kontuzja drugiego dnia zjazdów".

- Nie piszcie, że przez sport do kalectwa. Nie wiem, czy stanę na nartach (nie wykluczam), ale na nogach (obu) zamierzam - wyznała, jednocześnie zapowiadając rehabilitację, która może okazać się żmudna.

- Na razie muszę na jednej, ale łatwo się nie poddam. Trzymajcie kciuki za rehabilitację. Zaczynam od poniedziałku. Zdrowia wszystkim - oświadczyła poszkodowana.

 

Wypadek Marty Kuligowskiej. Rentgen nie pozostawia złudzeń

Marta Kuligowska do obszernej zapowiedzi rychłego powrotu do pełnej sprawności dołączyła także wymowne zdjęcie. Jest to rentgen przedstawiający kontuzję. Nietrudno zauważyć, że lekarze musieli zdecydować się na odważne posunięcie i za pomocą śrub zespolić kości. To dość poważny zabieg, zwłaszcza że wypadkowi uległa kość biodrowa. 

Internauci wsparli Martę Kuligowską, a pośród masy miłych komentarzy z życzeniami powrotu do zdrowia znalazło się także kilka słów od kolegów z pracy. Konrad Piasecki zostawił na profilu prowadzącej ikonkę serca, zaś Justyna Suchecka poleciła jej odpoczynek, by mogła szybko powrócić w szeregi TVN24. 

 

Śledź najnowsze newsy na Twitterze Gońca: https://twitter.com/GoniecPL

Tagi: TVN24 wypadek