Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > W poniedziałek rano do Biedronki ustawią się długie kolejki. Tego jeszcze nie było
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 25.02.2023 17:18

W poniedziałek rano do Biedronki ustawią się długie kolejki. Tego jeszcze nie było

Biedronka
Goniec.pl

Biedronka już od poniedziałku (27 lutego) oferuje szał ofert nie związanych ze swoimi podstawowymi promocjami na żywność i artykuły pierwszej potrzeby. W najnowszej gazetce pojawiły się za to takie hity jak grill elektryczny, kamera czy turystyczne plecaki. Na co warto się skusić?

Biedronka z szałem promocji już od poniedziałku

Biedronka od najbliższego poniedziałku oferuje produkty z zupełnie innego zakresu niż podstawowy - tym razem nowa gazetka nie dotyczy promocji na pomidory czy kurczaka, a przedmioty niecodziennego użytku. 

Wśród objętych promocją przedmiotów pojawiły się m.in. grill elektryczny, kamera na wifi, żarówki, plecaki turystyczne, obuwie sportowe, zabawki dla dzieci i artykuły ogrodnicze. Na co jednak warto zwrócić największą uwagę?

Nie żyje gwiazdor znanego programu Polsatu. Odszedł w bardzo młodym wieku

Elektronika i artykuły kuchenne w niskich cenach

Firma MPM jest częstym gościem na półkach Biedronki. Sklep tym razem oferuje m.in. wyprodukowany przez nią blender kielichowy w cenie 139 zł, mikser ręczny za 89,90 zł oraz patelnię lub rondel, do wyboru, do koloru, za jedyne 34,99 zł.

W akcesoriach kuchennych znajdziemy również grill elektryczny marki Hoffen w cenie 169 zł. On będzie dostępny jednak przede wszystkim w ofercie online. Dostawa do naszego domu gratis!

Firma Melink również na dobre zagościła w poniedziałkowej ofercie sklepów Biedronka. Kupić będzie można sprzęt kontrolowany przez nasze telefony i połączony do nich za pomocą WiFi. Wśród tych przedmiotów znalazły się m.in. kamera obrotowa Smart 1080p za 89,90 zł. To świetna oferta dla tych, którzy chcą wiedzieć, co dzieje się w domu pod ich nieobecność. 

Odzież, obuwie i zabawki dla dzieci

Poza tym w ofercie znalazły się również odzież, obuwie sportowe i turystyczne oraz zabawki dla najmłodszych. Oferta dla dzieci zawiera m.in. ozdobną zastawę z ich ulubionymi bohaterami z bajek, jak choćby z serialu “Psi patrol”. Wszystko to w cenie 6,99 zł za sztukę lub zestaw.

Z turystycznej sekcji świetnie sprawdzą się plecaki. Biedronka oferuje je w dwóch kolorach. Każdy z nich zawiera również gwizdek, by w razie czego móc wezwać znajdującą się blisko pomoc. Produkty zaoferowano za 69,90 zł. 

Superhitem są również miękkie buty sportowe z antypoślizgową podeszwą. Przygotowano rozmiary damskie (37-39) i męskie (42-45). Para kosztuje 59,90 zł. To nie wszystkie wielkie promocje, które szykuje sklep. Warto zerknąć do dyskontu i przekonać się samemu, co jeszcze znajduje się w jego ofercie.

Śledź najnowsze newsy na Twitterze Gońca: https://twitter.com/GoniecPL 

Tagi: Biedronka