Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Biedronka popełniła fatalny błąd. Ludzie rzucili się do sklepów, wykupują jeden produkt za grosze
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 23.02.2023 14:19

Biedronka popełniła fatalny błąd. Ludzie rzucili się do sklepów, wykupują jeden produkt za grosze

Biedronka
Iberion

Biedronka zaliczyła najwyraźniej potężną wpadkę podczas wprowadzania cen batoników uwielbianej marki Snickers. W sklepach na terenie całej Polski pojawiły się słodycze, które w wyniku błędu można kupić po zaledwie kilkadziesiąt groszy za sztukę.

Biedronka popełniła błąd i sprzedaje batoniki po kilkadziesiąt groszy

Jak podaje portal Boop.pl, zdarza się, że klienci wykupują wszystkie batoniki, które leżą na sklepowych półkach. Nie brak sytuacji, gdy na taśmie przy kasie kładą po kilkadziesiąt, czy nawet kilkaset sztuk. Dlaczego? Głównie dlatego, że w wyniku prawdopodobnej pomyłki batoniki w czteropaku finalnie kosztują po 25 groszy.

Krzysztof Jackowski ujawnił nową wizję. Mówi o jednym regionie Polski, padły złowieszcze słowa

Biedronka oferuje batony Snickers w śmiesznie niskich cenach

Normalna cena zestawu czterech batonów marki Snickers kosztuje 9,99 zł, a na półkach jest przeceniony na 6,99. W wyniku błędu podczas skanowania produktu na paragonie nalicza się rabat w wysokości... 9 zł. Zamiast zapłacić nową cenę, płacimy 99 groszy za cztery batony.
Niewykluczone, że fatalna pomyłka wkrótce zostanie naprawiona... dlatego klienci masowo wykupują słodycze, póki istnieje "luka".

Biedronka prawdopodobnie szybko naprawi swój błąd

Warto odwiedzić zatem najbliższą Biedronkę, aby sprawdzić, czy przypadkowa “promocja” nadal obowiązuje, gdyż prędko taka okazja może się nie trafić. Jak donosi portal Boop.pl niektórzy klienci wykupują cały towar dostępny na półkach, więc nawet jeśli błąd nie zostanie naprawiony, to batoników może zabraknąć dla “chętnych”.