Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > W piątek o 20.00 miliony Polaków włączą Polsat. Lepiej usiądźcie, zanim zaczniecie to oglądać
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 20.11.2023 09:52

W piątek o 20.00 miliony Polaków włączą Polsat. Lepiej usiądźcie, zanim zaczniecie to oglądać

Pilot
fot. Freepik; YouTube @Polsat; W piątek o 20.00 miliony Polaków włączą Polsat

Zbliżający się piątek zapewne przyciągnie fanów dobrych filmów przed telewizory. Wszystko dzięki świetnym produkcjom, które na ten dzień przygotowały stacje. Polsat o godzinie 20:00 wyemituje znakomitą polską produkcję, przepełnioną gwiazdorską obsadą. Co warto tego dnia obejrzeć?

Co warto obejrzeć w telewizji w piątek 24 listopada?

Stacje na piątek 24 listopada przygotowały wiele znakomitych produkcji, które zapewne przyciągną miliony widzów przed telewizory. Co warto tego dnia obejrzeć, by zrelaksować się po całotygodniowym maratonie obowiązków i pracy?

TVP1 o godzinie 21:35 wyemituje znakomitą polską produkcję w reżyserii legendarnego Stanisława Barei. W obsadzie zobaczymy takie znakomitości jak: Krzysztof Kowalewski, Ewa Wiśniewska, Stanisław Tym, Ewa Ziętek. Historia karierowicza dyrektora Krzakoskiego ukazana w absurdach życia w czasach PRL-u przedstawiona zostanie w lubianym filmie “Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz”.

Będzie kolejna zmiana w programie "Nasz nowy dom"? Fani oniemieli na wieść o nowym sezonie. Powróci Dowbor?

Program telewizyjny na piątek

W piątek 24 listopada widzowie TVN będą mieli okazję obejrzeć jeszcze inną znakomitą produkcję w reżyserii Patty Jenkins pt. “Wonder Woman 1984”, która swoją emisję będzie miała o godzinie 20:00. Ten amerykańsko-brytyjsko-hiszpański film fantasy, to kolejna już adaptacja serii komiksów o tytułowej superbohaterce wydawnictwa DC Comics. W rolach głównych zobaczymy: Gal Gadot, Chris Pine, Kristen Wiig czy Lilly Aspell.

Za to TVN7 o godzinie 20:00 wyemituje znaną i lubianą komedię muzyczną w reżyserii Ol Parker, czyli historię miłosną przepełnioną hitami szwedzkiego zespołu ABBA pt. “Mamma Mia! Here We Go Again”. Jest to kontynuacja kultowej produkcji z 2008 roku. W rolach głównych zobaczymy: Lily James, Amandę Seyfriedd, Meryl Streep.

Tuż po muzycznym filmie, o godzinie 22:25 nastąpi emisja polskiej komedii w reżyserii Sama Akina pt. “Mayday”. Widzowie będą świadkami lawirowania głównego bohatera pomiędzy dwiema żonami. A co się stanie, gdy kobiety się spotkają? W rolach głównych wystąpili: Piotr Adamczyk, Adam Woronowicz, Anna Dereszowska i Weronika Książkiewicz.

Co warto obejrzeć w piątek? Polsat przygotował świetny hit

To nie koniec filmowych hitów, jakie zostały przygotowane przez stacje. Polsat również zadbał o to, by widzowie mogli cieszyć się świetną produkcją, przepełnioną grozą, jednocześnie miłością ojcowską i przyjaźnią, która pomimo upływu lat, wciąż jest silna. Wszystko to zobaczymy już o godzinie 20:00 w filmie “Psy 3. W imię zasad” w reżyserii znakomitego Władysława Pasikowskiego.

Jest to kontynuacja kultowej serii o Franzie Maurerze i “Młodym”. Franz wychodzi po 25 latach więzienia na wolność i ponownie wpada w sieć intryg. Wraz z Waldemarem Morawcem będą próbowali odkryć tajemnicę śmierci młodego chłopaka. Jak zakończy się ta historia? W rolach głównych zobaczymy same znane i lubiane nazwiska, m.in. Bogusława Lindę, Cezarego Pazurę, Marcina Dorocińskiego, Artura Żmijewskiego czy Jana Frycza.

Cezary Pazura i Bogusław Linda
kadr filmu “Psy 3. W imię zasad” reż. Władysława Pasikowksiego; W piątek o 20.00 miliony Polaków włączą Polsat