Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > "Top Model". Aleksandra Żuraw straciła ciążę. Ujawniła szczegóły tragedii
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 24.12.2022 12:55

"Top Model". Aleksandra Żuraw straciła ciążę. Ujawniła szczegóły tragedii

aleksandra żuraw
Fot. Instagram @aleksandrazuraw

Aleksandra Żuraw z "Top Model" udostępniła w sieci poruszające nagranie, na którym poinformowała obserwujących o tragicznych wieściach, które spadły na nią tuż przed świętami. Co dokładnie przytrafiło się celebrytce?

"Top Model". Aleksandra Żuraw straciła ciążę, o czym opowiedziała w poruszającym filmie

Aleksandra Żuraw opublikowała w sieci dokumentację z wizyty w szpitalu. Z tych informacji wynika jasno, że straciła ciążę. Gwiazda programu "Top Model" ponure wieści zamieściła w biało-czarnym nagraniu.

Na początku klipu Żuraw pokazała, jak wraz z partnerem cieszyła się z pozytywnego wyniku testu ciążowego. Niestety, rodzinna sielanka nie trwała długo. Modelka trafiła na oddział ginekologiczny, ukazując szpitalne korytarze i wnętrze gabinetu lekarza.

28-latka, jak wynika z dokumentacji medycznej, miała urodzić za niecałe dziewięć miesięcy, w sierpniu 2023 roku. Kolejnego dziecka nie uda się doczekać. Uczestniczka reality-show nie zdołała ukryć wielkiego smutku związanego z tym osobistym dramatem.

- Chcemy Cię pamiętać – okrasiła wideo, na którym widać ją pogrążoną w goryczy i łzach. Całość zamieściła na Instagramie.

Aleksandra Żuraw mogła liczyć nie tylko na wsparcie lubego. Internauci również stanęli na wysokości zadania, w sekcji komentarzy zarobiło się od słów wsparcia i wyrazów współczucia.

- Bardzo mi przykro, że to was spotkało! Dziękuję, że podzieliłaś się swoją historią, która może niektórym otworzyć oczy na realia wielu ludzi. Wysyłam Wam mnóstwo miłości! Trzymajcie się!

- Moje dziecko zmarło chwilę przed porodem... Był pogrzeb, jest miejsce, które ciągle odwiedzam... To, co napiszę w tej chwili, wyda Ci się okropne, ale lepiej teraz niż później... Wiem, jak serduszko Cię boli, ściskam.

- Takie rzeczy też się zdarzają. Ważne, żeby nie tracić sił i dalej próbować – pisali zatroskani fani do czasu, aż możliwość dodawania komentarzy pod wpisem została ograniczona.

Jak sądzicie, czy tak szczegółowe podzielenie się ciążowym niepowodzeniem i wspomożenie wirtualnej społeczności choć trochę wsparło ją na duchu?

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi: Top Model