Rozrywka.Goniec.pl > Teleturniej

Teleturniej

Stanisława Ryster
06.04.2024 15:20 Sąsiedzi Stanisławy Ryster przerwali milczenie po jej śmierci. Oto, co ujawnili

W czwartek 4 kwietnia media obiegła smutna informacja o śmierci legendarnej prezenterki TVP. Stanisława Ryster, była prowadząca teleturnieju "Wielka gra", zmarła w wieku 82 lat. Sąsiedzi opowiedzieli, jaka była na co dzień.

świeczka, Stanisława Ryster
04.04.2024 15:20 Nie żyje Stanisława Ryster. Legendarna prezenterka TVP miała 82 lata

Nie żyje Stanisława Ryster. Legenda polskiej telewizji zmarła w wieku 82 lat. Wpisała się do kanonu polskiej rozrywki jako prowadząca teleturnieju “Wielka gra”.

"Va Banque"
03.04.2024 18:38 Rekordzista "Jeden z dziesięciu" ponownie w teleturnieju TVP. Wiadomo, jak mu poszło

Artur Baranowski kilka miesięcy temu zyskał w kraju znaczną popularność po występie w teleturnieju "Jeden z dziesięciu" gdzie uzyskał rekordowy wynik, odpowiadając poprawnie na wszystkie pytania. W środę 3 kwietnia mężczyzna znów wziął udział w teleturnieju TVP, tym razem padło na "Va Banque". Jak poszło wybitnie uzdolnionemu uczestnikowi? 

Radosław Kotarski
02.04.2024 22:49 Nowy prowadzący "Va Banque" w ogniu krytyki. Widzowie nie mieli litości

Radosław Kotarski zaliczył we wtorek debiut w kultowym programie ”Va Banque”. Nowy prowadzący zastąpił Przemysława Babiarza, który - według medialnych doniesień - miał zrezygnować z pracy ze względu na problemy zdrowotne. Niestety, wszystko wskazuje na to, że Kotarki nie został ulubieńcem widzów, a niektórzy już tęsknią z poprzednim prezenterem.

Tomasz Orzechowski
27.03.2024 11:42 Tomasz Orzechowski rozgromiony w programie TVP

Tomasz Orzechowski był jednym ze śmiałków, któremu udało się w “Milionerach” sięgnąć po główną wygraną. Mężczyzna postanowił wziąć udział w innym teleturnieju, emitowanym w TVP. Tym razem jednak nie udało mu się powtórzyć tego sukcesu.

"Jeden z dziesięciu"
26.03.2024 19:29 "Jeden z dziesięciu": padł historyczny wynik! Tego jeszcze nie było

“Jeden z dziesięciu” to teleturniej, w którym uczestnicy mierzą się z pytaniami z różnych dziedzin. Jakiś czas temu głośno było o jednym zawodniku, który wpisał się do historii, odpowiadając dobrze na wszystkie pytania w finale. Teraz jesteśmy świadkami kolejnego historycznego wyniku. 

Jeden z dziesięciu
24.03.2024 17:42 Artur z "Jeden z dziesięciu" w nowym teleturnieju! Gdzie oglądać?

Przed kilkoma miesiącami niezwykle głośno zrobiło się o teleturnieju “Jeden z dziesięciu”. Wszystko za sprawą Artura Baranowskiego i jego niesamowitej wiedzy, dzięki której zdobył komplet punktów. Mężczyzna na pewien czas zniknął z mediów, jednak pojawiły się pogłoski, że już niebawem pojawi się w kolejnym programie.

Przemysław Babiarz
21.03.2024 22:04 Przemysław Babiarz zastąpiony! To on poprowadzi "Va Banque"

Przemysław Babiarz przez ostatnie lata z zaangażowaniem prowadził “Va Banque”. Okazuje się jednak, że zmiany, jakie w ciągu minionych miesięcy zaszły w Telewizji Polskiej, nie ominą także jego. Prezenter zniknie z teleturnieju, a jego miejsce zajmie zupełnie nowy gospodarz. Kim jest nowy prowadzący?

Familiada
21.01.2024 11:09 Ponad 10 lat temu wygrała "Familiadę". Dosłownie rozbiła bank! Tak teraz wygląda

Pewna kobieta wystąpiła w "Familiadzie" ponad 10 lat temu i zapisała się w historii teleturnieju jako jedna z najskuteczniejszych zawodniczek. Z jakimi finałowymi pytaniami zmierzyła się w widowiskowy sposób? Pamiętny fragment programu krąży po sieci, a uwaga internautów skupiła się nie tylko na imponującym dokonaniu, ale także wyglądzie seniorki.

Milionerzy
10.01.2024 08:26 "Milionerzy": uczestniczka skorzystała z dwóch kół ratunkowych i przegrała. Znacie odpowiedź na to pytanie?

Walka o milion złotych w teleturnieju "Milionerzy" może mieć niespodziewany przebieg. Przekonała się o tym bohaterka, która mimo wykorzystania dwóch kół ratunkowych nie poradziła sobie z pozornie łatwym pytaniem. O co spytał ją Hubert Urbański?

Jeden z dziesięciu
28.12.2023 21:12 "Jeden z dziesięciu": Jaki ssak biega najszybciej? Odpowiedź uczestnika może wprawić w osłupienie

Choć ważą się losy "Jeden z dziesięciu", teleturniej, póki co rozgrywa się w najlepsze. I zgodnie z tradycją, odbywa się z wpadkami uczestników. Czy odpowiedź na pytanie o najszybciej biegającego ssaka sprawiła, że Tadeusz Sznuk po raz pierwszy w historii zaniemówił?

Jeden z dziesięciu
18.12.2023 17:29 "Jeden z dziesięciu": uczestnik pogubił się w odpowiedziach. Film z jego udziałem jest hitem w sieci

Nie wszyscy uczestnicy "Jeden z dziesięciu" mogą pochwalić się osiągami godnymi rekordzisty, Artura Baranowskiego. Niektórzy w obliczu wszechobecnych kamer potrafią zupełnie się pogubić i polec nawet na najprostszym pytaniu. Jaka zagwozdka okazała się nie do przejścia dla jednego z takich pechowców? Nagranie z feralnego momentu jest hitem w sieci.

Milionerzy
10.12.2023 19:20 "Milionerzy": Padło pytanie bez prawidłowej odpowiedzi? Widzowie dopatrzyli się niewybaczalnego błędu

Polska wersja "Milionerów" ma oddanych fanów, którzy od lat regularnie sięgają po pilot i przełączają na TVN, by razem z uczestnikami wsłuchać się w przeszywający głos prowadzącego czytającego podstępne pytanie. Niestety, czasem ta renoma zostaje zachwiana. Dzieje się tak chociażby wtedy, gdy wśród dostępnych odpowiedzi… nie ma tej prawidłowej. Czy to w ogóle możliwe? Błędu dopatrzyli się wspomniani wierni widzowie.

Jeden z dziesięciu
03.12.2023 20:59 Internauci są zaskoczeni, jak wyglądają eliminacje do "Jeden z dziesięciu". Teraz wszystko stało się jasne

Po rekordzie ustanowionym przez Artura Baranowskiego w “Jeden z dziesięciu” (czyli zdobycie 803 punktów w jednym odcinku) śmiałków marzących o pokonaniu "geniusza ze Śliwnik" nie brakuje. Zanim jednak trafią przed oblicze Tadeusza Sznuka, muszą owocnie przejść eliminacje. Niebywałe, jak wygląda droga do studia popularnego teleturnieju TVP.

Koło fortuny
02.12.2023 17:40 "Koło fortuny": uczestnik podał odpowiedź i szybko pożałował! Nagranie jest hitem w sieci

Mówi się, że fortuna kołem się toczy, a tę pradawną tezę kolejny raz udowodnił jeden z uczestników popularnego teleturnieju TVP. W “Kole fortuny" był bliski odgadnięcia wymaganego hasła. Chciał jak najszybciej przejść do kolejnej rundy, jednak tym razem refleks okazał się zgubny. Absurdalna odpowiedź, jakiej udzielił, nie tylko pozbawiła go wygranej, ale doprowadziła do śmiechu nawet prowadzącego. Które sformułowanie okazało się misją nie do przejścia?

Familiada
28.11.2023 15:12 "Familiada": Hitowa reakcja uczestnika na zadane pytanie. Strasburger zdezorientowany, taki dźwięk usłyszał

Czymże byłaby "Familiada" bez ciągłych wpadek uczestników starających się jak najlepiej wpasować w odpowiedzi tajemniczych ankietowanych? Teleturniej z tych gaf uczynił swój znak rozpoznawczy, a kolejna z nich w tym słodko-gorzkim panteonie z pewnością zapisze się na stałe. Zatrwożony uczestnik dał bowiem przykład, że czasem rzeczywiście najpierw się mówi, a dopiero potem brutalnie reflektuje. Jakie pytanie sprawiło mu trudność?

Jaka to melodia?
26.11.2023 21:27 W "Jaka to melodia" już więcej nie zobaczymy ważnej postaci? Widzowie są kompletnie zdruzgotani nagłymi zmianami

“Jaka to melodia?” już od wielu lat cieszy się ogromną popularnością wśród widzów i koneserów dobrej muzyki. W ostatnich latach mieliśmy okazję być świadkami modernizacji teleturnieju, a także zmian, jakie zostały wprowadzone. Tym razem znów one nastąpią, przez co zniknie jedna z postaci. Na co musimy się przygotować?

Artur Baranowsi "Jeden z dziesięciu"
26.11.2023 09:56 "Jeden z dziesięciu": Artur Baranowski bez rekordu? Wraz z Wielkim finałem stracił swoją szansę

Artur Baranowski po występie w "Jeden z dziesięciu" z dnia na dzień stał się gwiazdą, o której mówi cała Polska. Choć o rekordziście teleturnieju powiedziano już niemal wszystko, to gorliwi statystycy poddali w wątpliwość, czy chlubny tytuł nie został mu nadany zbyt pochopnie. Czyżby rzeczywiście tak było? Liczby mówią same za siebie. 

Artur Baranowski Jeden z dziesięciu
26.11.2023 07:48 "Jeden z dziesięciu": Wiadomo, co Artur Baranowski robił w czasie Wielkiego Finału. Żałuje?

Artur Baranowski nie dojechał na Wielki Finał "Jeden z dziesięciu", tym samym pozbawiając się szansy na wygraną większą, niż 10 tysięcy złotych (przed odliczeniem podatku). Czy genialny uczestnik oglądał to wydarzenie przed telewizorem?? Ojciec ujawnił, co jego syn robił w tym czasie, jednocześnie zdradzając co nieco na temat jego nastawienia.

Artur Baranowsi "Jeden z dziesięciu"
25.11.2023 11:22 Były zwycięzca "Jeden z dziesięciu" nie igrał z losem. Zdobył się na wyznanie, nawiązał do Artura Baranowskiego

Nieobecność Artura Baranowskiego w wielkim finale "Jeden z dziesięciu" odbiła się szerokim echem w mediach. Głos w sprawie nieoczekiwanie zabrał poprzedni zwycięzca teleturnieju. To, co miał do powiedzenia, spotkało się z mieszanymi odczuciami internautów. 

Milionerzy
19.11.2023 17:18 Milionerzy: Odpadł przez pytanie o kajzerkę. Sprawa trafiła do sądu. Jest wyrok! Do czegoś takiego doszło pierwszy raz

Czy udział w "Milionerach" może zakończyć się w sądzie? Odpowiedz może być tylko jedna i, cytując klasyka, definitywna. Dowiódł tego pewien uczestnik, który walkę o główną wygraną zakończył na pozornie prostym pytaniu dotyczącym kajzerek. Gdy Hubert Urbański przekazał mu złe wieści, postanowił walczyć o swoje. Czy wymiar sprawiedliwości opowiedział się po jego stronie i umożliwił mu ponowny powrót do studia?

Kazimiera Szczuka
15.11.2023 13:21 Kazimiera Szczuka miażdży uczestniczkę "Najsłabszego ogniwa"! Jak mogła ją tak potraktować?

“Najsłabsze ogniwo” to teleturniej, który przed laty cieszył się dużą popularnością wśród widzów. Prowadziła go Kazimiera Szczuka, która nie szczędziła uczestnikom złośliwości i przykrych komentarzy, gdy ci nie odpowiadali na pytania prawidłowo. Jedna z uczestniczek dzięki programowi na pewno zapamięta nazwę stolicy Hiszpanii.

Familiada
12.11.2023 07:59 Familiada: "polska miejscowość, która zaczyna się zbitką głosek "szcz"? Zaskoczenie jakie padły odpowiedzi

Jakie są polskie miejscowości, które zaczynają się głoskami "szcz"? Z tym pytaniem poradzili sobie ankietowani, a tym razem wcielili się w nich internauci. Niestety, nie wszystko poszło zgodnie z planem, a niektóre odpowiedzi, zwłaszcza tych najbardziej kreatywnych, a zarazem mało subtelnych, wołają o pomstę do nieba. Na co wpadli?

Facebook/ Program "Va Banque"
12.11.2023 06:00 Widzowie przecierali oczy ze zdziwienia. Kompletna wtopa w teleturnieju "Va Banque"! Kto miał rację?

W popularnych teleturniejach takich, jak “Familiada”, “Jeden z dziesięciu” czy “Va Banque” nie brakuje zabawnych sytuacji. Z reguły różne gafy popełniają zestresowani uczestnicy, ale nie zawsze. Często za wpadkami stoją prowadzący, a nawet ekipa produkcyjna. Tym razem do akcji wkroczyli oburzeni widzowie, o co poszło?

"Milionerzy"
10.11.2023 12:37 "Milionerzy": Nie posłuchał publiczności i poległ na pytaniu za pół miliona złotych. Poszło o hymn

685. odcinek “Milionerów” upłynął pod hasłem wielkich emocji, które zapewnił walczący o główną wygraną Radosław Radowski. Niestety, na pewnym etapie rozrywki pojawiły się trudności nie do przejścia i to mimo skorzystania z pomocy publiczności. Jaka zagwozdka sprawiła uczestnikowi największy problem?

Familiada
05.11.2023 15:10 Familiada: Zwierzę podobne do konia? Prowadzący prawie padł, gdy usłyszał odpowiedź

Jakie zwierzęta są podobne do konia? To, zdawałoby się, banalne pytanie zupełnie zatrwożyło jednego z uczestników "Familiady". Odpowiedź, jakiej udzielił, wybiła z tropu prowadzącego. Co usłyszał Karol Strasburger?

Familiada
31.10.2023 20:36 Familiada: "imię męskie bez litery "a"? Odpowiedź gracza nie mieści się w głowie

Czymże byłaby "Familiada", gdyby nie wpadki uczestników. Internauci uwielbiają wyszukiwać te najbardziej absurdalne i rozśmieszające. Takiej nie zabrakło podczas rywalizacji polegającej na wskazaniu męskiego imienia, które nie zawiera litery A. Bohater feralnego odcinka swoją nieprzemyślaną odpowiedź zapamięta na długo. Podobnie jak drwiący z niego fani teleturnieju.

Familiada
29.10.2023 12:17 Familiada: "czteroliterowe imię żeńskie?" Padły zadziwiające i oburzające odpowiedzi

Fani "Familiady" na Facebooku od czasu do czasu mogą wcielić się w ankietowanych i udzielić odpowiedzi na zadane na łamach profilu pytania. Niestety, komentarze internautów nie zawsze zachowane są w dobrym tonie. Zwłaszcza gdy polecenie wymagało podania żeńskich imion na cztery litery. Co można było przeczytać w sieci? Padły komentarze, które mogą oburzyć wiele osób. 

  • 1
  • 2