Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > W "Jaka to melodia" już więcej nie zobaczymy ważnej postaci? Widzowie są kompletnie zdruzgotani nagłymi zmianami
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 26.11.2023 21:27

W "Jaka to melodia" już więcej nie zobaczymy ważnej postaci? Widzowie są kompletnie zdruzgotani nagłymi zmianami

Jaka to melodia?
KAPIF/kadr programu "Jaka to melodia?" prod. TVP;W "Jaka to melodia" już więcej nie zobaczymy ważnej postaci

“Jaka to melodia?” już od wielu lat cieszy się ogromną popularnością wśród widzów i koneserów dobrej muzyki. W ostatnich latach mieliśmy okazję być świadkami modernizacji teleturnieju, a także zmian, jakie zostały wprowadzone. Tym razem znów one nastąpią, przez co zniknie jedna z postaci. Na co musimy się przygotować?

"Jaka to melodia?" od lat cieszy się dużą popularnością

"Jaka to melodia"?" to niewątpliwie jeden z najdłużej emitowanych programów. Na szklanych ekranach pojawia się nieprzerwanie już od 26 lat. Jego fabuła również należy do bardzo oryginalnych, ponieważ zwyciężyć w nim może tylko ta osoba, która po jak najmniejszej ilości nutek jest w stanie rozpoznać dużą ilość utworów.

Choć pomysł na program nieustannie się nie zmienia, to jednak twórcy starają się co jakiś czas go urozmaicić. Tym razem metamorfozę przeszła obsada. Kto zniknął z teleturnieju? Widzowie nie kryli swojego rozczarowania.

Eurowizja Junior 2023: internauci nie kryją zawodu. Wyniki zostały ustawione? Polska na 6. miejscu!

Zmiany w "Jaka to melodia?"

Przez wiele lat to Robert Janowski był gospodarzem “Jaka to melodia?”. Wydawałoby się, że artysta jest niemal nierozerwalny z teleturniejem. Ostatecznie okazało się, że jest to złudne wrażenie, a prowadzący zdecydował się na odejście z programu. Zapewne po 21 latach spędzonych na planie formatu, było to dla niego trudną decyzją.

Miejsce Roberta Janowskiego zajął Norbi. I choć wydawało się, że odnalazł się w tej roli, ostatecznie trafił do innego teleturnieju, a prowadzącym “Jaka to melodia” został Rafał Brzozowski. Teraz program znowu przeszedł modyfikację. Co się zmieniło i na jak długo?

Z "Jaka to melodia?" zniknęła ważna postać

Już od dłuższego czasu w “Jaka to melodia” Rafałowi Brzozowskiemu partneruje zespół Super Band, w skład którego wchodzą: pianista Piotr Matysik, saksofonista Hubert Sobiecki oraz wokalistka Aleksandra Radwan. Artystka szybko zdobyła serca widzów dzięki talentowi i urokowi, jaki roztacza wokół siebie.

Niestety od pewnego czasu przestała pojawiać się w programie, a jej nieobecność nie umknęła uwadze fanom teleturnieju. Jej miejsce za to zajął utalentowany Jakub Magier. Wprawdzie początkowo widzowie byli przekonani, że jest to chwilowa nieobecność lubianej przez nich Aleksandry, szybko jednak zaczęli dociekać, co się z nią stało. Obawiali się, że wokalistka zniknie ze szklanych ekranów.

Na szczęście mogą teraz odetchnąć z ulgą, bowiem Agnieszka Radwan nie odeszła całkowicie z programu. Już w sobotę 25 listopada znów pojawiła się w studio "Jaka to melodia"?", gdzie znów uraczyła widzów swoim muzycznym talentem.