Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Eurowizja Junior 2023: internauci nie kryją zawodu. Wyniki zostały ustawione? Polska na 6. miejscu!
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 26.11.2023 18:21

Eurowizja Junior 2023: internauci nie kryją zawodu. Wyniki zostały ustawione? Polska na 6. miejscu!

Facebook.com, Eurowizja Junior 2023
Fot. Facebook.com, Eurowizja Junior 2023

Już wiemy, kto zdobędzie nagrodę najbardziej obiecującego wokalisty w Europie. Wśród młodych i niezwykle utalentowanych znalazła się również Maja Krzyżewska. Czy udało jej się zebrać odpowiednią ilość głosów. W komentarzach na oficjalnej stronie konkursu wielokrotnie padało imię i nazwisko naszej rodaczki.

Jak poszło Mai Krzyżewskiej podczas Eurowizji Junior 2023?

Maja Krzyżewska zaprezentowała się z bardzo dobrej strony. Jej występ był skierowany do wszystkich mieszkańców Europy. Dziewczynka zdecydowała się na zaśpiewanie po polsku, angielsku i ukraińsku. Jej wyjątkowy występ wywołał łzy również u samej 12-latki.

Za jej plecami nagle zaczęto wyświetlać prywatne fotografie z jej dzieciństwa. Dzięki temu można było prześledzić karierę dziewczynki. Show, które stworzyła, wywołało burzę w komentarzach. Już wówczas padły słowa jakby właśnie Maja miała duże szanse na wygraną. Jak było w rzeczywistości?

Eurowizja Junior: Maja Krzyżewska miała łzy w oczach. Za jej plecami pojawiło się nagle coś niebywałego

Ile punktów otrzymała Polska od jurorów Eurowizji Junior 2023 i od widzów?

Utalentowana Maja Krzyżewska stanęła na scenie w towarzystwie zdolnych tancerzy i wykonała utwór “I just need a friend” w niezwykle emocjonujący sposób. Wystąpiła jako 9. z 16 uczestników, którzy zdecydowanie oczarowali widzów swoim głosem.

Reprezentantka Polski miała ogromne wsparcie ze strony swoich rodaków, którzy z całych sił trzymali za nią kciuki. Maja Krzyżewska dała z siebie wszystko i zyskała 124 głosy, dzięki czemu zajęła 6 miejsce. Spodziewaliście się, że młoda artystka uplasuje się tak wysoko?

Maja Krzyżowska
fot. Facebook @Junior Eurovision Song Contest; Eurowizja Junior:. Kto wygrał?

A zwycięzcą Eurowizji Junior została...

Za nami występ 16. niesamowicie utalentowanych młodych wokalistów, którzy zrobili niemal wszystko, co w ich mocy, by zauroczyć słuchaczy swoimi znakomitymi głosami. A kto skradł ich serca? Emocje podczas głosowania były ogromne, a wyniki wywołały łzy radości wśród młodych uczestników konkursu.

Okazuje się, że na pierwszym miejscu uplasował się reprezentacja Francji, zdobywając aż 228 punktów. Drugie miejsce zajęła Hiszpania z wynikiem  201, a trzecie Armenia, zdobywając  180 głosów.

Tagi: Muzyka