Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > "Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej". Polsat zapowiedział nowy, wzruszający program
Sandra Gozdur
Sandra Gozdur 29.07.2022 14:34

"Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej". Polsat zapowiedział nowy, wzruszający program

pogotowie ślubne
mat. prasowe

"Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej" to nowy program, który już we wrześniu dołączy do ramówki stacji Polsat. Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu, więc nic dziwnego, że każda para marzy o tym, aby był jak z bajki. A co, jeśli na przeszkodzie stają brak pieniędzy lub inne życiowe problemy? Wtedy na pomoc rusza Izabela Janachowska - ekspertka od weselnych zadań specjalnych.

Izabela Janachowska zyskała popularność dzieląc się przede wszystkim swoją ślubną wiedzą. Nie tylko pomaga wybierać przyszłym Pannom Młodym najpiękniejsze suknie na ten wyjątkowy dzień, ale również dokłada wszelkich starań, żeby miejsce, w którym odbywa się wesele, zachwycało w każdym detalu.

Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej

Od września w Polsacie będziemy mogli zobaczyć kolejny program, który poprowadzi ślubna ekspertka. Tym razem będzie to "Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej". Każda z par, które wzięły udział w programie ma swoją poruszającą, nierzadko dramatyczną historię. Iza będzie dla nich nie tylko ekspertką ślubną i wróżką spełniająca marzenia, ale też najlepszą przyjaciółką, psychologiem i dobrym duchem niosącym wsparcie.

- Śmiało można powiedzieć, że "Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej" to program, równie emocjonalny, jak "Nasz nowy dom". Opowiada o zwykłych ludziach, którym sytuacja materialna i życiowe problemy nie dają żadnych szans na ślub z bajki, którego pragną wszystkie zakochane pary. I wtedy zjawia się Izabela Janachowska jak dobra wróżka i… wszystko staje się możliwe. Piękna suknia, wesele i łzy szczęścia zakochanych, że spełniło się ich marzenie. To program o zwykłych ludziach, którym nie wszystko układa się dobrze, a którzy zasługują na to, aby znaleźć się w "ślubnej bajce" – mówi dyrektor programowa Polsatu Nina Terentiew.

Izabela Janachowska zawodowo zajmuje się organizacją ślubów od prawie ośmiu lat. To jej wielka pasja.

- Długo marzyłam o takim programie i cieszę się, że wreszcie pojawiła się okazja to marzenie spełnić. Mocno wierzę, że każda para zasługuje na wspaniały ślub. Spotkania z ludźmi, którzy wzięli udział w naszym programie, dla mnie samej też są ogromnym źródłem inspiracji i wzruszeń. Jestem zaszczycona, że wraz z zespołem najlepszych ślubnych ekspertów możemy dołożyć swoją cegiełkę, by uczynić ich wielki dzień jeszcze bardziej magicznym. To dla mnie największe zawodowe wyzwanie - a łzy nowożeńców to wielka nagroda - powiedziała Izabela Janachowska.

Pogotowie Ślubne
mat. prasowe

Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej - kiedy?

Jak podkreśla produkcja, w każdym odcinku programu "Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej" prowadząca i jej zespół: tancerz Rafał Maserak, wedding planerka Małgosia Dura, dekoratorka Iza Kurdyła oraz beauty team Wojtek Stasiak i Bartek Osowczyk, specjalnym różowym Wedding Busem odwiedzą najdalsze zakątki Polski, aby spełnić pragnienia zakochanej pary o bajecznym weselu. Spotkają pary, które podzielą się swoimi romantycznymi historiami i bagażem trudnych doświadczeń. W programie zobaczymy cały wachlarz emocji - prawdziwą miłość, skomplikowane rodzinne relacje, wsparcie przyjaciół i sąsiadów. Izabela i jej ekipa sprawią, że każda ślubna historia zakończy się prawdziwym happy endem. "Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej" będzie można oglądać w Polsacie od 4 września w każdą niedzielę o 17.40.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: mat. prasowe