Rozrywka.Goniec.pl

Kapif

Sławomir i Kajra odnieśli się do plotek o rozwodzie. Ujawnili zaskakujące fakty

17 Marca 2023

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Sławomir i Kajra należą do małżeństw z długim (zwłaszcza jak na polski show-biznes) stażem małżeńskim. Związek sformalizowali w 2011 roku, jednak od kilku lat nie milkną plotki o rzekomych kryzysach (liczba mnoga nie jest przypadkiem) w ich relacji. Gwiazdy wreszcie ostatecznie rozmówiły się z tymi domysłami i zdradziły, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami. Sławomir powziął również stanowisko w sprawie spekulacji o rozwodzie z ukochaną. Jest w nich choćby krztyna prawdy?

Kulisy małżeństwa Sławomira i Kajry. W końcu zabrali głos

Uwielbiany przez widzów TVP Sławomir niebawem będzie świętował swoje okrągłe, 40. urodziny. Z tej okazji pokusił się na wywiad, w którym podsumował swoje bolączki i marzenia związane z małżeństwem z Magdaleną Kajrą Kajrowicz. Uszczknął rąbka tajemnicy i wyjawił, co dzieje się w tym ognistym związku, gdy nie ma kamer i mikrofonów. 

Okazuje się, że ta relacja jest nie tylko ognista, ale i pełna emocji, które najczęściej uzewnętrznia luba Sławomira

Kajra jest bowiem bardzo spontaniczna i zdarza się, że podczas nieporozumień daje upust złości i gniewowi. Wówczas zdarza się, ze w powietrzu latają szklanki. Wokalista zapewnił jednak, że nikt z powodu temperamentu jego żony nie ucierpiał. Jak broni się Kajra?

- W Sławomira absolutnie nie celuję, ale ściany i to, co na nich wisi, potrafią ucierpieć. Cóż czasami puszczają mi nerwy. Ostatnio pokłóciliśmy się przy montażu teledysku, ponieważ mieliśmy trochę inne wizje, ale na szczęście doszliśmy do porozumienia -oznajmiła Kajra w Super Expressie.

Awantura w "Sprawie dla reportera". Mecenas Kaszewiak nie wytrzymał, wyszedł ze studia

Awantura w "Sprawie dla reportera". Mecenas Kaszewiak nie wytrzymał, wyszedł ze studia

CZYTAJ DALEJ

Sławomir i Kajra. Rozwód wisi w powietrzu?

Pomimo tych domowych przekomarzań Sławomir i Kajra jawią się jako osoby znakomicie się dogadujące. Wszak duetem są nie tylko w czterech kątach, ale także na scenie. Wieloletnia współpraca z taką intensywnością z pewnością sprawiła, że są ze sobą jeszcze bliżej, niż kiedyś. Los bywa jednak nieprzejednany, a dla małżeństwa tak silna obecność może być powodem do miłosnego przedawkowania. 

Czy w przypadku Sławomira i Kajry to rzeczywiście możliwe i rozwód może okazać się jedną z opcji branych pod uwagę? Sławomir odniósł się do tych plotek poprzez analizę  medialnych, jak sądzi, zwyczajów. 

- Raz w roku Kajra jest w ciąży i dwa razy w roku się rozwodzimy. Jak się pomnoży przez wszystkie lata naszej kariery, to wyjdzie wynik i z ośmioro dzieci -żartował w tabloidzie hołubiony przez TVP gwiazdor disco polo, a wtórowała mu Kajra.: “Różnie bywało, ale wychodzimy z założenia, że jak coś się psuje, to trzeba to naprawić”.

Sławomir i Kajra będą mieli kolejne dziecko"

Sławomir sam z siebie nawiązał do rzekomych ciąż żony, więc dziennikarz Super Expressu pół żartem pół serio nie mógł odmówić sobie pytania o aktualną sytuację w tej kwestii. Kajra i Sławomir na razie nie spodziewają się kolejnego potomka, ale, jak zapewnił autor hitu "Miłość w Zakopanem", sprawa jest rozwojowa.

Można zatem przypuszczać, że wkrótce utalentowana para zdecyduje się na powiększenie rodziny, a ukochany przez nich synek Kordian będzie miał rodzeństwo

 

Źródło: Super Express

Świeczki

Mirosław Kowalczyk nie żyje. Aktor znany z "Na Wspólnej" i "Barw szczęścia" miał 66 lat

CZYTAJ DALEJ
Dzisiejszego wieczoru nie zabraknie emocji. Warto zasiąść przed telewizorem

Dzisiejszego wieczoru nie zabraknie emocji. Warto zasiąść przed telewizorem

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Magdalena Stępień o nowej partnerce Jakuba Rzeźniczaka: "Każdy zostanie rozliczony"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje gwiazdor "Gwiezdnych wojen". Miał 56 lat
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Anna Popek rozpływa się nad prezesem TVP. Padło sporo komplementów
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nieznane fakty z życia Krzysztofa Ibisza. Ta informacja zaskoczy jego fanów
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Jessica Miemiec była bohaterką "Rolnik szuka żony". Po latach wygląda zupełnie inaczej
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Żona Bruce'a Willisa świętuje jego 68. urodziny. "Zaczęłam dzień od płaczu"
Czytaj więcej >
Kacper Kulpicki

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]