Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Dzisiejszego wieczoru nie zabraknie emocji. Warto zasiąść przed telewizorem
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 17.03.2023 11:28

Dzisiejszego wieczoru nie zabraknie emocji. Warto zasiąść przed telewizorem

None
pixabay

W piątkowy wieczór widzowie będą mogli zrelaksować się przed telewizorami przy największych filmowych hitach. Konkurencyjne stacje pokażą kultowe produkcje - zarówno te zagraniczne, jak i z naszego podwórka.

Dziś o 21:30 na TVP1: "Kogel-Mogel"

Dziś wieczorem na kanale TVP1 pojawi się kultowa polska komedia "Kogel-Mogel" w reżyserii Romana Załuskiego z 1988 roku. Choć od premiery filmu minęło już kilka dekad, wielu widzów z radością do niego wraca, a kultowe dialogi za każdym razem bawią tak samo.

Pochodząca z niewielkiej wsi Kasia Solska wyjeżdża do Warszawy, by skończyć studia i znaleźć pracę. Kiedy młoda kobieta wraca do domu po egzaminach, okazuje się, że rodzina zaplanował jej przyszłość u boku bogatego sąsiada, Kolasy.

Z Sebastianem Wątrobą stworzyła uwielbiany duet w "W11". Niebywałe, co dzisiaj robi

Dziś o 22:10 na Polsacie: "Terminator: Mroczne przeznaczenie"

Miłośnicy kina sensacyjnego z pewnoscią będą zadowoleni z propozycji Polsatu. Stacja wyemituje film "Terminator: Mroczne przeznaczenie" z legendarnym Arnoldem Schwarzeneggerem. 

Nowoczesny model Terminatora, Rev-9, ma do wykonania zadanie. Musi zlikwidować Danię Ramos - kobietę, która w przyszłości ma stanąć na czele ruchu oporu.

Dziś o 20:00 na TVN: "Harry Potter i Więzień Azkabanu"

Fani filmów z serii ekranizacji powieści J.K. Rowling dziś wieczorem koniecznie muszą włączyć TVN. Na antenie stacji pojawi się bowiem trzecia część kultowych przygód Harrego Pottera. "Harry Potter: Więzień Azkabanu" będzie można obejrzeć już dziś o 20:00.

Trwa trzeci rok tytułowego bohatera w Hogwarcie. Harry nie może już wytrzymać i we wakacje ucieka od wujostwa. Wkrótce docierają do niego informacje, że Syriusz Black uciekł z Azkabanu - najgorszego więzienia dla czarodziejów. Wszyscy próbują go odszukać.