Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Biedronka ogłosiła prawdziwy hit. Tego jeszcze nie było, dostaniesz pieniądze i produkty zupełnie za darmo
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 14.03.2023 08:57

Biedronka ogłosiła prawdziwy hit. Tego jeszcze nie było, dostaniesz pieniądze i produkty zupełnie za darmo

Biedronka oszalała, kolejna promocja i kolejne pieniądze za darmo
materiały prasowe Biedronka

Biedronka się nie zatrzymuje i promocje to nie wszystko, co oferuje klientom. Sieć zaczyna rozdawać wielkie pieniądze i nagrody. Wystarczy zrobić zakupy i mieć kartę Moja Biedronka. W Biedronkoloterii, która wystartowała w poniedziałek 13 marca, do wygrania jest aż 10 milionów nagród, których łączna wartość wynosi niemal 40 milionów złotych. Znamy zasady tej niecodziennej oferty.

Biedronka ruszyła z Biedronkoloterią, do wygrania duże pieniądze

Biedronka znowu zaskoczyła i klienci robiący zakupy w dyskoncie mają powody do wielkiej radości. Mogą dostać pieniądze za to, że zrobią zwyczajne zakupy. W poniedziałek wystartowała Biedronkoloteria i ma szansę ona stać się prawdziwym hitem. Pójdziesz do Biedronki, kupisz potrzebne do domu rzeczy i dostaniesz zdrapki, pod którymi ukryte są powalające nagrody.

- Wartość nagród w loterii zdrapkowej największej sieci handlowej w Polsce wynosi blisko 40 milionów złotych, w tej puli jest aż 100 nagród głównych po 60 tys. zł każda - przekazała Biedronka w specjalnym komunikacie. Jak zdobyć drogie nagrody? Należy pamiętać, że kluczem jest karta Moja Biedronka. Bez zeskanowania jej w czasie zakupów można zapomnieć o ekstra pieniądzach i atrakcyjnych gratisach.

Biedronka ogłosiła prawdziwy hit. Tego jeszcze nie było, dostaniesz pieniądze i produkty zupełnie za darmo

Biedronkoloteria ruszyła, zrobisz zakupy i dostaniesz specjalne zdrapki

Od 13 marca do 8 kwietnia 2023 r. można oczekiwać, że po zakupach w Biedronce otrzymasz specjalną zdrapkę. Chociaż wydawane one będą do 8 kwietnia, to odbiór nagród i realizacja pieniędzy doładowanych w ramach Biedronkoloterii w Wirtualnym Portfelu możliwe będą aż do 22 kwietnia. - Dzięki naszej zdrapkowej Biedronkoloterii klienci mają szansę na miliony nagród i świetną zabawę. Zakupy w Biedronce w okresie trwania loterii, oprócz bycia atrakcyjnymi cenowo, będą również ekscytujące. To dodatkowy dreszczyk emocji, na który będą mogli liczyć nasi klienci - zachwala akcję Aleksandra Surdyk-Kaptur, starsza menedżerka ds. lojalności klientów i innowacji cyfrowych w sieci Biedronka.

O co dokładnie chodzi w nowej, specjalnej akcji Biedronki? Po dokonaniu zakupów klienci otrzymają specjalne zdrapki. Pod nimi ukrytych jest niemal 130 różnych nagród

To przede wszystkim produkty dostępne w ofercie Biedronki. Można zupełnie za darmo otrzymać rzeczy, które lezą na półkach popularnego dyskontu. To jedno nie wszystko. Biedronka zastrzega, że rozdaje również pieniądze. Będzie można je wydać na zakupy w sklepach.

- Oprócz produktów, pod zdrapkami znajdują się również doładowania Wirtualnego Portfela, dzięki którym można płacić za zakupy w sklepach sieci Biedronka. Do wygrania jest ponad 200 tys. doładowań o wartościach 5, 10, 50, 100, 500 i 1000 zł - informuje Biedronka. Co ważne, pieniądze wygrane w ramach Biedronkoloterii należy wykorzystać do 22 kwietnia 2023 r. Po tym terminie znikają bezpowrotnie. Jak otrzymać zdrapki i ilu się ich spodziewać? Regulamin promocji w Biedronce jest w tej kwestii jasny. Podstawowym progiem jest kwota wydana przy kasie na zakupy. 

Biedronka rozdaje pieniądze: w prosty sposób możesz zyskać dodatkowe zdrapki

Ile zdrapek dostaniesz w Biedronkoloterii? To zależy, ile pieniędzy wydasz. Podstawowym sposobem naliczania ilości należnych zdrapek w ofercie promocyjnej jest kwota przeznaczona na jednorazowe zakupy. Jeśli przekroczysz próg 149 zł otrzymasz dwie zdrapki. Przy wydaniu więcej niż 199 zł należą ci się trzy zdrapki. Jeśli na zakupy wydasz więcej niż 299 zł to otrzymasz od pracownika Biedronki pięć zdrapek. Kolejnym progiem jest zostawienie przy kasie 399 zł, wtedy otrzymać siedem zdrapek. Aż dziewięć zdrapek w ramach Biedronkoloterii otrzymasz, jeśli wydasz na zakupy w Biedronce więcej niż 499 zł. To jednak nie wszystko. W regulaminie przewidziano specjalny ukłon w stronę klientów. Ilość otrzymanych zdrapek w Biedronce może być jeszcze większa. Zwiększa to szanse na wygranie pieniędzy. Warto to wiedzieć.

Biedronka jasno określa, iż jeśli klient wyda minimum 39 zł na kosmetyki, słodycze, suszone owoce, napoje, mrożonki, konserwy, albo słoiki, to przysługuje mu dodatkowa zdrapka. - Kwota min. 39 zł musi dotyczyć produktów jednej z powyższych kategorii rozłącznie - zastrzega sieć przy tłumaczeniu zasad Biedronkoloterii. Kolejną dodatkową zdrapkę, otrzymasz jeśli wydasz minimum 99 zł na produkty z kategorii: artykuły dla dzieci (z wyłączeniem produktów żywienia początkowego), kawa, detergenty, karma dla zwierząt, artykuły przemysłowe i tekstylne lub świeże ryby. 

- Przykładowo: klient, który dokona zakupów w kategorii kosmetyki za 50 zł, 160 zł wyda na artykuły przemysłowe, a 90 zł wyda na inne produkty, otrzyma łącznie 7 zdrapek. 5 za przekroczenie progu 299 zł oraz po jednej dodatkowej zdrapce za dokonanie zakupów produktów z kategorii kosmetyki za łączną kwotę co najmniej 39 zł oraz za dokonanie zakupów produktów z kategorii artykuły przemysłowe i tekstylne za łączną kwotę co najmniej 99 zł - wyjaśnia na przykładzie Biedronka.  

Należy jednak pamiętać, by zeskanować kartę Moja Biedronka, gdyż bez niej możemy zapomnieć o szansie na darmowe produkty i ekstra pieniądze od Biedronki. Natomiast jeśli robisz zakupy w kasie samoobsługowej, to odebranie zdrapek możliwe jest po zgłoszeniu się do kasjera.