Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Krzysztof Jackowski ujawnił nową wizję. Zdradził, co czeka Polskę w najbliższych tygodniach
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 14.03.2023 11:08

Krzysztof Jackowski ujawnił nową wizję. Zdradził, co czeka Polskę w najbliższych tygodniach

None
YouTube

Krzysztof Jackowski przyzwyczaił już internautów do swoich wizji o przyszłości Polaków, sytuacji politycznej czy  ważnych wydarzeniach. Tym razem jasnowidz z Człuchowa postanowił zabawić się w prezentera pogody i ujawnił przepowiednię na temat klimatu. Jaka będzie według niego pogoda w wiosnę 2023? 

Krzysztof Jackowski to najpopularniejszy jasnowidz w kraju

Krzysztof Jackowski od ponad 20 lat zajmuje się przepowiadaniem przyszłości. Słynny jasnowidz z Człuchowa niejednokrotnie pomagał policji w wyjaśnieniu najgłośniejszych polskich spraw kryminalnych. Tym razem zdecydował się zabrać głos na temat potencjalnej pogody w zbliżających się tygodniach. 

Biedronka ogłosiła prawdziwy hit. Tego jeszcze nie było, dostaniesz pieniądze i produkty zupełnie za darmo

Krzysztof Jackowski od lat jest bardzo aktywny w sieci

Mężczyzna współpracuje również z rodzinami zaginionych. Na przestrzeni lat przyczynił się do rozwiązania wielu zaginięć, dlatego zgłaszają się do niego osoby z całej Polski. 

Ostatnio jednak Krzysztof Jackowski skupia się głównie na działalności internetowej i udzielaniu wywiadów. Prowadzi kanał na YouTube, na którym przedstawia swoje wizje. Tym razem przewidział pogodę na wiosnę.

Krzysztof Jackowski przewidział pogodę na wiosnę

W rozmowie z "Super Expressem" Krzysztof Jackowski  zdradził swoją najnowszą przepowiednię o pogodzie na wiosnę 2023. Czy w najbliższych tygodniach możemy według niego spodziewać się słońca?

- To będzie rok deszczowy ogólnie. Ale nie oznacza to, że wiosna nie będzie ładna – odpowiedział tajemniczo znany jasnowidz.

Warto podkreślić, że do przepowiedni słynnego profety należy podchodzić z widocznym dystansem. Wielu oddanych fanów Krzysztofa Jackowskiego z pewnością wolałoby, by ten przewidział numery do kolejnego losowania Lotto, niż zajmował się strice sprawami pogodowymi. 

Źródło: “Super Express”