Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Z Sebastianem Wątrobą stworzyła uwielbiany duet w "W11". Niebywałe, co dzisiaj robi
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 16.03.2023 17:28

Z Sebastianem Wątrobą stworzyła uwielbiany duet w "W11". Niebywałe, co dzisiaj robi

Joanna Czechowska i Sebastian Wątroba
KAPIF

Joanna Czechowska przed laty występowała w lubiany serialu "W11 - Wydział Śledczy", w którym partnerował jej Sebastian Wątroba. Kobieta rzuciła aktorstwo i dziś spełnia się w kompletnie innej roli. Jak obecnie wygląda była gwiazda hitowego serialu TVN?

Jak obecnie wygląda Joanna Czechowska

"W11 - Wydział Śledczy" był jednym z pierwszych polskich paradokumentów - to poniekąd za sprawą jego sukcesu powstały seriale takie jak "Szpital", czy "Gliniarze". Serial emitowano go na antenie TVN w latach 2004-2014 i w każdym odcinku pokazywano działania innej pary krakowskich policjantów. Wśród najpopularniejszych par z pewnością znajdował się komisarz Sebastian Wątroba i Joanna Czechowska.

Mężczyzna jakiś czas temu udzielił wywiadu, w którym narzekał na złe warunki pracy przy serialu, wspominając o agresji i mobbingiem. Wspominał również o zmuszaniu do grania w innych produkcjach bez wynagrodzenia i braku tantiem z serialu.

Policja z całego kraju szuka tej kobiety. Miała dopuścić się oburzającego czynu

Popularna policjantka popularność zawdzięcza serialowi "W11 - Wydział śledczy"

- Spotykaliśmy się z agresją, wulgaryzmami, słowną arogancją. Pani producent wymagała, żebym na podstawie umowy, którą miałem zawartą z TVN-em przy produkcji "W11", pracował też w innych serialach, tłumacząc, że to są moje marketingowe zobowiązania. Oczywiste było, że to wykorzystywanie nas, bo dlaczego, mając umowę na konkretny serial, bez dodatkowego wynagrodzenia, robić inne produkcje. Próbowałem się dowiedzieć, dlaczego, więc od razu słyszałem, że odbija mi palma, że gwiazdorzę, że na moje miejsce są dziesiątki ludzi - wspominał Sebastian Wątroba w rozmowie z portalem Plejada.pl.

Jego serialowa partnerka, Joanna Czechowska, po raz ostatni wystąpiła w serialu w 1331. odcinku i zrezygnowała z aktorstwa. Obecnie skupia się na karierze w policji, w której jest szkoleniowcem ds. walki z przemocą internetową i dopalaczom. Po godzinach realizuje się jako mama 13-letniej Patrycji.

Joanna Czechowska zdecydowała się zakończyć przygodę z aktorstwem

49-letnia była aktorka chętnie relacjonuje swoje życie w mediach społecznościowych i pomimo wycofania się z show-biznesu wciąż może cieszyć się sporym gronem fanów. Joannę Czechowską na Instagramie śledzi ponad 6 tys. użytkowników.

Policjantka chętnie publikuje zdjęcia, na których pokazuje swoje treningi na siłowni, życie prywatne, czy zabawy z kotami. Szczególne wrażenie na fanach robią obrazki z treningów, na których widać imponującą formę 49-latki.

 

 

Tagi: Seriale TVN