Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Radosław Majdan przegrał sprzeczkę z synem. Poszło o strój do przedszkola
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 23.09.2023 15:11

Radosław Majdan przegrał sprzeczkę z synem. Poszło o strój do przedszkola

Radosław Majdan z synem
KAPIF/Instagram @r_majdan

Majdanowie z dumą relacjonują nowy etap w życiu ich synka, Henia. Na bieżąco pokazują w mediach społecznościowych, jak chłopiec radzi sobie w przedszkolu. Tym razem Radosław Majdan zaprezentował niecodzienny strój syna. 

Syn Radosława Majdana i Małgorzaty Rozenek rozpoczął swoją przygodę z przedszkolem

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan to jedna z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Fani małżeństwa są również bardzo ciekawi, co słychać u najmłodszego mieszkańca domu Majdanów, czyli Henia. Synek pary jakiś czas temu rozpoczął swoją przygodę z przedszkolem, a jego rodzice na bieżąco relacjonowali jego pierwsze dni. Teraz Radosław pokazał w mediach społecznościowych nieszablonowy strój chłopca, który zachwycił interautów.

Skandal z udziałem księży. Biskup napisał list: "My, kapłani czujemy się zbici"

Henio Majdan wybrał się do przedszkola w niezwykłym stroju

Na Instagramie rodziców Henryka możemy zaobserwować, jak spędza czas wolny oraz jak wyglądają jego pierwsze kroki w edukacji. Wkrótce minie już miesiąc, odkąd uczęszcza do przedszkola. Ostatnio chłopiec zdecydował się na nietypowy strój, a Radosław nie mógł go powstrzymać przed pójściem w nim do przedszkola. - Trudno jest przekonać trzylatka, żeby nie poszedł do przedszkola przebrany za Pirata. Mnie się nie udało - napisał Radosław Majdan pod swoim najnowszym postem na Instagramie. 

Fani byli zachwyceni strojem Henia

Pod wpisem pojawiła się lawina komentarzy od zachwyconych fanów. - Pytanie, dlaczego nie może? Świat dziecka jest piękny; - Piękny chłopczyk, ale napiszę tak - widać po panu tę miłość i radość, a w panu uśmiechu szczęście, to ma pan w oczach, po prostu wspaniały tatuś; - Ale jak ma się takiego tatusia to żaden problem... mężczyźni muszą trzymać się razem; - Nie przekonywać! Moi chłopcy też lubią się przebierać do przedszkola - czytamy na Instagramie.