Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Pijana kobieta na plaży zaczęła smarować kremem cudze dziecko
Patryk Przybyłowski
Patryk Przybyłowski 23.07.2021 10:04

Pijana kobieta na plaży zaczęła smarować kremem cudze dziecko

niebieski tekst goniec.pl na białym tle
Public Domain Pictures, autor: Lynn Greyling (ZDJĘCIE POGLĄDOWE)

Szokujące sceny rozegrały się na plaży kąpieliska zalewu Zadębie (Skierniewice). Kompletnie pijana kobieta opiekowała się swoim synkiem, jednak alkohol zamroczył ją tak bardzo, że w końcu pomyliła dzieci. Na miejsce musiała przyjechał policja.

Całe zajście wydarzyło się w piątek 16 lipca. Jedna z wypoczywających na plaży kobiet zauważyła, że nieznajoma naciera jej synka kremem. Mama zauważyła, że obca kobieta jest pod wpływem alkoholu i natychmiast zawiadomiła policję.

Pijana kobieta pomyliła dzieci

- Kobieta, która zawiadomiła policję widziała, że tuż obok spożywany jest alkohol, przez dwie osoby dorosłe, pod których opieką był dwulatek - relacjonuje komisarz Magdalena Studniarek.

Podczas interwencji okazało się, że nieznajoma i jej partner mieli w wydychanych powietrzu po 2 promile alkoholu. Kobieta była na tyle odurzona, że pomyliła dzieci i myślała, że chłopiec, którego nacierała kremem, to jej synek.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

- Tym razem, dzięki czujności świadków, udało się uniknąć tragedii. Nie wolno, szczególnie tak małych, dzieci zostawiać bez należytej opieki nad wodą, ponieważ może to doprowadzić do wypadku, a nawet utonięcia - dodała komisarz Studniarek w rozmowie z "Dziennikiem Łódzkim".

Policja apeluje o wzmożoną czujność

Warto również zaznaczyć, że 32-latka była agresywna w stosunku do policjantów i obrzucała ich wyzwiskami. Teraz kobiecie będzie groziło nawet do pięciu lat pozbawienia wolności.

Policja przy okazji zaapelowała do wczasowiczów o czujność i w miarę jak najszybsze zgłaszanie podejrzanych zachowań na plażach. W ten sposób można uniknąć potencjalnej tragedii.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]

Źródło: Pomponik, Pudelek

Tagi: policja