Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Niewiele osób wie, że Hubert Urbański ma cztery córki. Jedna jest artystką
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 15.09.2023 22:51

Niewiele osób wie, że Hubert Urbański ma cztery córki. Jedna jest artystką

Hubert Urbański
KAPIF

Hubert Urbański zdecydowanie ceni sobie prywatność, dlatego też mało kto wiedział o tym, że prowadzący “Milionerów” ma cztery córki Nie opowiada o nich mediom, chroniąc ich anonimowość. Okazuje się, że jedna z nich, 29-letnia Krystyna, jest niezwykle utalentowaną artystką, a swoje prace chętnie zamieszcza na Instagramie.

Hubert Urbański jest ojcem czterech córek

Hubertowi Urbańskiemu popularność i rozpoznawalność przyniósł teleturniej “Milionerzy”, który prowadzi już od wielu lat i zdecydowanie jest jego twarzą. Co ciekawe, z wykształcenia jest aktorem i na swoim koncie ma kilka ról w takich produkcjach jak: “Kasia i Tomek”, “Czas honoru” czy “Pierwsza miłość”.

Prywatnie Hubert Urbański był dwukrotnie żonaty. Jego pierwszą żona była Urszula Engelmayer, z którą doczekał się dwóch córek: 33-letnią Mariannę i 29-letnią Krystynę. Z drugą żoną, Julią Chmielnik, również ma dwie córki: 14-letnią Stefanię oraz 12-letnia Danutę. 

Córka Lewandowskich przyłapała ich i zrobiła zdjęcie. Wszystko jest już jasne

Córka Huberta Urbańskiego jest utalentowaną artystką

29-letnia córka Huberta Urbańskiego jest zdecydowanie utalentowaną artystką. Krystyna studiowała grafikę, a teraz ma okazję spełniać się jako ilustratorka. Kobieta bardzo chętnie dzieli się swoimi pracami z obserwatorami za pomocą Instagrama. Jej niebanalna twórczość ma wielu fanów, którzy chętnie komentują posty Krystyny, zachwalając jej talent. Co jakiś czas 29-latka zamieszcza zdjęcia i kolaże, na których widać Huberta Urbańskiego.

 

Córka Huberta Urbańskiego jest aktywistką na rzecz praw kobiet

Córka Huberta Urbańskiego jest także aktywistką na rzecz praw kobiet. Krystyna zdecydowanie aktywnie działa na rzecz organizacji, a także stowarzyszeń, które mają na celu pomaganie kobietom, które tego potrzebują. Co ciekawe, 29-latka zaprojektowała plakat Centrum Praw Kobiet, który aktualnie znajduje się w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie.

- Jestem graficzką i ilustratorką mieszkającą w Warszawie. Projektuję plakaty, jak i publikacje, a w ilustratorstwie skupiam się na kolażu. Współpracuję z organizacjami non-profit, takimi jak Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę, Fundacja Edukacyjna Romana Czerneckiego, sexed. pl, Centrum Praw Kobiet, Feminoteka, Aborcyjny Dream Team [...]. Od 2018 roku jestem związana z magazynem Zwykłe Życie jako graficzka i ilustratorka, projektująca layouty i ilustrująca artykuły - możemy przeczytać na stronie dotyczącej twórczości córki Huberta Urbańskiego.