Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Nagranie z wesela jest hitem. Miny państwa młodych mówią wszystko
Paulina Antoniak
Paulina Antoniak 12.09.2023 17:45

Nagranie z wesela jest hitem. Miny państwa młodych mówią wszystko

wesele
WEAREONEWEDDINGFILMS

Mowy weselne są zazwyczaj bardzo stresującym momentem podczas imprezy. Wielu z nas zastanawia się, co powiedzieć, czy przybrać poważny ton, czy raczej lekki, bardziej zabawny. Pewien drużba ze Szkocji zaskoczył wszystkich i postawił poprzeczkę naprawdę wysoko. Co takiego powiedział? 

Ten drużba ze Szkocji zaskoczył wszystkich swoją mową weselną

Ciężko wybrać właściwego drużbę na wesele. Państwu młodym często zależy na wielu różnych zmiennych, aby podjąć w tej kwestii jak najlepszą decyzję. Z jednej strony chcą wybrać kogoś, kogo dobrze znają. Z drugiej zależy im na mówcy, który wygłosi naprawdę dobre przemówienie. 

Gary, szkocki pan młody, zdecydował, że na drużbę wybierze swojego brata Dereka i po cichu liczył, że mężczyzna nie zawiedzie go w pełnionej roli. Trzeba przyznać, że brat stanął na wysokości zadania. Podczas swojej mowy weselnej opowiedział pewną historię, która wydarzyła się w Święta Bożego Narodzenia, które Gary i jego ukochana spędzali razem. Nagranie momentu przemówienia opublikowane na TikToku robi prawdziwą furorę w sieci. 

Po sromotnej klęsce z Albanią, Lewy ma kolejną zgryzotę. Plotki o Annie nie ustają

Derek postanowił podzielić się pewną historią

Derek postanowił podzielić się pewną osobliwą historią. - Pewnego bożonarodzeniowego poranka obudziłem się w domu mamy i taty. Zszedłem po schodach, aby otworzyć prezenty, ale zostałem przywitany klapsem od mamy i usłyszałem: “Co mówiłam o sprowadzaniu tutaj ludzi?” - tymi słowami rozpoczął swoje przemówienie. 

- Odparłem: mamo, o czym ty mówisz. Całą noc przeleżałem w łóżku. Oczywiście nie myślała o złotym dziecku z pokoju obok – coraz bardziej się rozkręcał. Jesteśmy w salonie, otwieramy kilka prezentów, ja, moja mama i tata, i słyszymy szelest z małego pokoju w starym domu, jak go nazywaliśmy. Wiec wchodzę po schodach, otwieram pokój Gary'ego i tam jest Kirsty Currie, leżąca z nogami na za dziesięć druga – kontynuował. - Z pewnością nigdy nie przechodziła przez komin w takiej pozycji. Wesołych Świąt, Kirsty - zakończył. 

Oczywiście wszyscy byli mocno rozbawieni, tylko miny państwa młodych pozostawiały wiele do życzenia. Z pewnością nie spodziewali się usłyszeć tej konkretnej historii u siebie na weselu.

Nagranie z wesela robi furorę w sieci

Nagranie stało się prawdziwym hitem w sieci, podpisano je "To może być najlepsza puenta z przemówienia drużby w historii". Filmik skomentowało mnóstwo osób i internauci nie kryją rozbawienia. Niektórzy zwrócili uwagę na reakcję pary młodej. - Widzę absolutny strach w oczach pana młodego. Wtedy wiadomo, że przemówienie będzie dobre – napisała jedna z wielu osób. 

Tagi: Wesele Ślub