Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Takiego zakończenia wesela nikt się nie spodziewał. Nie mieli wstydu
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 08.09.2023 22:30

Takiego zakończenia wesela nikt się nie spodziewał. Nie mieli wstydu

para młoda
Pixabay.com ROBSON JUNIOR

W Podlegórzu odbyło się wesele, które zakończyło się wyjątkowo pechowo dla pary młodej. Skradziono im koperty z pieniędzmi, które otrzymali od gości weselnych. Sprawę bada sulechowska policja.

Niewiarygodne zdarzenie na weselu w Podlegórzu

W sobotę 26 sierpnia w Podlegórzu odbyło się wesele. Na imprezę zaproszono kilkadziesiąt osób, które doskonale się bawiły się do białego rana. Niestety dla państwa młodych uroczystość nie zakończyła się szczęśliwie. 

Tuż po weselu świeżo upieczone małżeństwo musiało zgłosić się na policję, by zgłosić przestępstwo. Okazało się, że ktoś ukradł im koperty, które otrzymali od gości w ramach prezentu ślubnego.

Bulwersujące nagranie z Gdańska. Nastolatkowie zaatakowani przez agresorów

Kradzież na weselu

Takiego zakończenia swojego wesela z pewnością nie spodziewali się państwo młodzi. Po przyjęciu, kiedy wszyscy udali się na odpoczynek, zorientowali się, że część z ich prezentów zniknęła. 

Jak przekazał portal  poscigi.pl, nieznany jak dotąd sprawca podczas wesela ukradł wszystkie koperty z pieniędzmi od gości weselnych. Według jednej z osób obecnych na imprezie, mogło się w nich znajdować około ośmiu tysięcy złotych.

Przykre zakończenie wesela. Sprawa trafiła na policję

Kradzież kopert została potwierdzona przez służby. Obecnie prowadzone jest dochodzenie, które ma doprowadzić do wykrycia sprawcy. Sprawą zajmuje się policja z Sulechowa, która przesłuchuje świadków.

– Dostaliśmy takie zgłoszenie. Jego okoliczności są wyjaśniane – potwierdziła Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka policji w Zielonej Górze.