Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Mąż odszedł do młodej kochanki. Niebywałe, jak wygląda teraz życie Katarzyny Bosackiej
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 28.09.2023 11:00

Mąż odszedł do młodej kochanki. Niebywałe, jak wygląda teraz życie Katarzyny Bosackiej

Katarzyna Bosacka
Kapif

W życiu Katarzyny Bosackiej ostatnio dużo się dzieje. Jakiś czas temu jej 26-letnie małżeństwo zostało pogrzebane przez romans męża, a teraz musi stanąć przed kolejną zmianą i nowym wyzwaniem. Co czeka Katarzynę Bosacką i jak radzi sobie po rozpadzie długoletniego związku?

Romans męża Katarzyny Bosackiej

Katarzyna Bosacka wiodła szczęśliwe życie żony polityka i matki czworga dzieci. Jej małżonek rozkoszne rodzinne kadry wykorzystywał w kampanii wyborczej, jednak po latach okazało się, że w tym małżeństwie nie zawsze było kolorowo.

Mąż Katarzyny Bosackiej oświadczył, że wyprowadza się z domu do młodszej partnerki, a znaną gwiazdę telewizji postawił przed faktem dokonanym. Katarzyna Bosacka została sama z dziećmi. 

- Marcin Bosacki wyprowadził się miesiąc temu. Miał oznajmić Kasi, że opuszcza rodzinę dla innej kobiety - donosiła Plejada. Jak te obyczajowe rozrachunki skomentował mąż Katarzyny Bosackiej?

Skandaliczne sceny na antenie TVP. "Pan jest chamem"

Katarzyna Bosacka została porzucona przez męża

Mąż Katarzyny Bosackiej opublikował w sieci specjalne oświadczenie, w którym poprosił o uszanowanie prywatności jego oraz rodziny. Nie wspomniał o powodzie rozpadu małżeństwa.

- Kierując się szacunkiem wobec mojej żony, a także ochroną najbliższych, przede wszystkim naszych dzieci, nie chcę w jakikolwiek sposób komentować informacji mającej na celu wywołanie niepotrzebnej sensacji. Proszę o uszanowanie mojej decyzji - ogłosił Marcin Bosacki. 

Zdradzona Katarzyna Bosacka niedługo przez przyznaniem się męża do winy pokazywała z nim wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych, więc można podejrzewać, że do ostatniej chwili nie miała o niczym pojęcia. Gdy prawda o jego romansie wyszła na jaw, długo milczała, a w krótkich rozmowach z dziennikarzami deklarowała, że nie chce opowiadać o swoim życiu w mediach. 

- Nie chcę tego komentować... Nie chcę tego w mediach wałkować - podkreślała na łamach Super Expressu. Czy Katarzynie Bosackiej, na którą spadło samotne wychowanie dzieci, udało się podźwignąć po romansie męża? Nowe wieści nie pozostawiają wątpliwości.

Kolejne zmiany w życiu Katarzyny Bosackiej

Katarzyna Bosacka wzięła sporo na swoje barki, jednak zamierza sprostać każdemu wyzwaniu, a szczególnie temu zawodowemu. W październiku w telewizji pojawi się jej nowy autorski program o wymownym tytule "Bosacka Daje Radę". Będzie emitowany na antenie Canal + Kuchnia. 

Katarzyna Bosacka podejmie się testowania konkretnych dań i artykułów spożywczych, analizy ich składu i szczegółowego prześwietlenia. Poradzi, na co zwracać uwagę przy zakupie, jak czytać etykiety i nie dać się złapać na rozmaite marketingowe sztuczki. W pierwszych odcinkach "Bosacka Daje Radę" "na ruszt" pójdą kotlety schabowe, barszcz czerwony i rosół. 

Fani Katarzyny Bosackiej mają nadzieję, że nowy program okaże się strzałem w dziesiątkę i będzie dla niej nie tylko kolejnym sukcesem w pracy, ale posłuży także jako element terapii. Celebrytka w ciągu ostatnich miesięcy nie przekazywała bowiem dobrych wieści. 

- Schudłam 14 kilo w niecałe 3 miesiące. Ale nic na to nie poradzę, tak reaguje mój organizm na stres. Nie ma co tutaj ukrywać. Pamiętam, jak zmarł mój tata, to moja mama też tak szybko schudła, więc nie da się nad tym zapanować. Wiadomo, że to nie jest tak, że ludzie po tylu latach się rozstają i potem już tylko dowiedzenia i cześć. To cały czas się kotłuje przez wszystkie miesiące, a nawet lata. Tak to jest - podsumowała w Fakcie Katarzyna Bosacka. Będziecie oglądać jej nowy program "Bosacka Daje Radę"?

Źródło: Fakt, Super Express, Plejada