Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Katarzyna Bosacka ukrywała to przed mężem. Dopiero po rozstaniu poznał prawdę
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 20.09.2023 21:44

Katarzyna Bosacka ukrywała to przed mężem. Dopiero po rozstaniu poznał prawdę

Katarzyna Bosacka
Instagram @katarzynabosacka

Media obiegła niedawno wiadomość o rozstaniu Katarzyny Bosackiej z mężem. Para spędziła ze sobą 26 lat i doczekała się czwórki dzieci. Okazuje się, że prezenterka miała przed mężem sekrety. Dopiero teraz cała prawda wyszła na jaw.

Katarzyna Bosacka rozstała się z mężem

Katarzyna Bosacka i Marcin Bosacki przez 26 lat tworzyli - jak mogłoby się wydawać - zgrane i szczęśliwe małżeństwo. Wspólnie wychowywali czworo dzieci. Mąż dziennikarki jest senatorem i byłym ambasadorem RP w Kanadzie. Jeszcze niedawno świętowali kolejną rocznicę ślubu.

Parę tygodni temu niespodziewanie media obiegła wiadomość o rozpadzie ich małżeństwa. Według doniesień Plejady, związek dziennikarki i polityka miał zakończyć się przez jego romans z inną kobietą.

- Marcin wyprowadził się miesiąc temu. Miał oznajmić Kasi, że opuszcza rodzinę dla innej kobiety - przekazało źródło portalu.

Brzuszek rośnie w niesamowitym tempie. Żona Sławomira pokazała urocze zdjęcie z gwiazdą TVP

Katarzyna Bosacka i Marcin Bosacki nie chcą komentować rozstania

Do medialnych doniesień odniosła się w końcu sama zainteresowana. Katarzyna Bosacka nie była jednak zbyt wylewna w tym temacie. - Nie chcę tego komentować... Nie chcę tego w mediach wałkować - stwierdziła.

O komentarz w sprawie pokusił się również mąż gospodyni “Wiem co jem i wiem co kupuję”. Marcin Bosak nie zdecydował się jednak na oficjalne potwierdzenie doniesień.

- Kierując się szacunkiem wobec mojej żony, a także ochroną najbliższych, przede wszystkim naszych dzieci, nie chcę w jakikolwiek sposób komentować informacji mającej na celu wywołanie niepotrzebnej sensacji. Proszę o uszanowanie mojej decyzji - powiedział w rozmowie z Pudelkiem.

Katarzyna Bosacka ukrywała przed mężem pewien sekret

Teraz wyszło na jaw, że Katarzyna Bosacka również skrywała przed rodziną mały sekret. Chodzi o tajemny składnik sałatek. Okazuje się, że prezenterka przez lata zastępowała majonez jogurtem naturalnym, a domownicy nawet się nie zorientowali. O wszystkim dowiedzieli się z ostatniego nagrania na kanale Bosackiej w serwisie YouTube.

- Ja w sałatce jarzynowej robię taki myk, myk. Nikt nawet w rodzinie o tym nie wie, a mianowicie: po prostu biorę dwie łyżki majonezu i dwie łyżki jogurtu. Mieszam to i już mam sos i nikt z domowników nie zorientuje się w ogóle, że tam nie ma czterech łyżek majonezu, tylko dwie. A jogurt to zdrowie. - powiedziała na nagraniu.