Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Brzuszek rośnie w niesamowitym tempie. Żona Sławomira pokazała urocze zdjęcie z gwiazdą TVP
Irmina Jach
Irmina Jach 20.09.2023 19:18

Brzuszek rośnie w niesamowitym tempie. Żona Sławomira pokazała urocze zdjęcie z gwiazdą TVP

Kajra i Sławomir
Instagram @superkajra

Sławomir i Kajra od wielu lat tworzą udane małżeństwo. Para dzieli zarówno życie prywatne, jak i zawodowe, pozostając jednym z najbardziej rozpoznawalnych duetów w branży disco polo. W 2016 roku na świat przyszedł syn małżonków Kordian. Od tego czasu wierni fani wypatrują na horyzoncie rodzeństwa dla siedmiolatka.

Sławomir i Kajra planują wyjazd do USA

Sławomir i Kajra już wkrótce wyjadą do Stanów Zjednoczonych, gdzie będą koncertować dla tamtejszej Polonii. W ostatnich dniach mieli jednak wiele do zrobienia tuż za granicami Polski. W niedzielę 17 września para pojawiła się na scenie podczas zorganizowanego przez TVP koncertu w Solecznikach.

Relację zza kulis wydarzenia wyjątkowo nazywanego "Roztańczona Litwa" fani mogli śledzić na Instagramie Kajry. Żona Sławomira rozpływała się nad litewskimi krajobrazami i ciepłym przyjęciem ze strony publiczności. Największe zainteresowanie internautów wzbudziło jednak zdjęcie uroczego brzuszka ciążowego.

Sylwia Grzeszczak i Liber rozstali się. Opublikowali oświadczenie

Małgorzata Tomaszewska pokazała ciążowy brzuszek

Kajra i Sławomir szybko znaleźli sobie towarzystwo. Piosenkarka disco polo wyraźnie obdarzyła sympatią Małgorzatę Tomaszewską, która prowadziła koncert TVP. Choć obie panie wyglądały fenomenalnie, trudno odwrócić wzrok przede wszystkim od gospodyni "Pytania na śniadanie", która wygląda kwitnąco z ciążowym brzuszkiem. Trudno uwierzyć, że prezenterka poinformowała, że znów zostanie mamą, zaledwie przed kilkoma tygodniami!

Zona_Slawomira_zapozowala_z_Malgorzata_Tomaszewska_fot_Instagramsuperkajra_2_916b2fbc4e.png
Instagram @superkajra

Małgorzata Tomaszewska spodziewa się maleństwa

Małgorzata Tomaszewska jest mamą sześcioletniego Enzo ze związku z drugim mężem Ahmetem Seyfi Yigit Tarci. Mimo że maleństwo, które nosi pod sercem, przyjdzie na świat już wkrótce, gospodyni "Pytania na śniadanie" nie zwalnia tempa i wciąż realizuje zawodowe zobowiązania. Na szczęście, pozwala jej na to dobre samopoczucie.

- Coraz lepiej się czuję, jeśli chodzi o dolegliwości ciążowe. Jestem bardzo szczęśliwa i cieszę się, że to widać - mówiła w jednym z wywiadów. Na ten moment nie zdradziła, czy spodziewa się synka, czy córeczki.