Rozrywka.Goniec.pl > Katarzyna Bosacka

Katarzyna Bosacka

Katarzyna Bosacka
11.04.2024 12:35 Katarzyna Bosacka dopiero się rozwiodła. Teraz zaskoczyła wyznaniem o miłości

Katarzyna Bosacka ostatnio przeżywa trudne chwile. Jakiś czas temu w mediach pojawiła się informacja dotycząca rozpadu jej małżeństwa. Obecnie jest już po rozwodzie i na nowo układa swoje życie. Czy znajdzie się w nim miejsce na nową miłość?

Katarzyna Bosacka
20.03.2024 11:39 Bosacka już po rozwodzie. Nie może się opędzić od adoratorów!

Katarzyna Bosacka przechodzi trudny okres ze względu na to, że rozstała się ze swoim mężem po 26 latach małżeństwa. Wyznała jednak, że wszystko idzie w dobrym kierunku i powoli czuje się coraz lepiej. Niedawno odbyła się rozprawa sądowa, na której rozwiodła się z mężczyzną i oficjalnie nie nazywa się już mężatką. Okazuje się, że gwiazda ma wokół siebie dużo adoratorów. 

Katarzyna Bosacka
18.03.2024 14:10 Ich rozwód miał trwać wieczność. Aż nastąpił nagły zwrot akcji

Rozpoczął się długo wyczekiwany proces rozwodowy popularnej gwiazdy TVN. Przed obliczem sądu stanęła z małżonkiem, z którym pobrała się w 1997 roku. Szczegóły rozprawy są już znane. Takiego zwrotu akcji nie spodziewali się nawet prawnicy. Po wszystkim głos zabrała Katarzyna Bosacka.

Bosacka nie będzie zadowolona
13.02.2024 09:14 Bosacka nie będzie zadowolona. Wpłynęły szczegóły rozwodu

Katarzyna Bosacka w ostatnim czasie przechodziła bardzo trudny okres ze względu na rozwód z mężczyzną, z którym była aż 26 lat i doczekała się z nim czwórki dzieci. Kobieta bardzo przeżyła to wydarzenie, ponieważ można się domyśleć, jak bardzo się z nim związała przez tyle lat. Byłe małżeństwo jest jeszcze przed rozprawą rozwodową, ale znają już dokładną datę. Kiedy Bosacka będzie mogła zakończyć ten etap w swoim życiu?

Bosacka musi się z tym pogodzić
08.02.2024 19:09 Bosacka musi się z tym pogodzić. Co po rozwodzie zgarnie mąż?

Katarzyna Bosacka ma za sobą trudny okres, ponieważ w ubiegłym roku rozstała się ze swoim mężem, z którym była w małżeństwie przez 26 lat. Kobieta bardzo przeżywała to wydarzenie ze względu na to, że była blisko z partnerem, z którym doczekała się aż czwórki dzieci. Zarówno Bosacka, jak i jej niebawem były mąż chcieli mieć rozwód jak najszybciej za sobą. Co ustalili odnośnie podziału majątku?

Katarzyna Bosacka otworzyła się i opowiedziała o zdradzie męża
31.01.2024 11:18 Katarzyna Bosacka otworzyła się i opowiedziała o zdradzie męża. Jak dowiedziała się o jego niewierności? Zdradziła bolesne szczegóły

Katarzyna Bosacka w wywiadzie z Andrzejem Sołtysiakiem w ramach cyklu “Gwiazdy Sołtysika” portalu Świat Gwiazd uchyliła rąbka tajemnicy o swoim byłym mężu. W poruszającej rozmowie opowiedziała wstrząsające szczegóły rozpadu swojego małżeństwa i zdrady byłego ukochanego. Dowiedzieliśmy się również, w jaki sposób dowiedziała się o jego niewierności. To pierwszy tak szczery wywiad od ich rozstania. Jak sobie radzi? 

Katarzyna Bosacka
06.12.2023 18:47 "Porzucona Katarzyna Bosacka pozuje na okładce "Vivy!". Zdradza kulisy rozstania

Mało kto spodziewał się, że doniesienia o rozstaniu Katarzyny Bosackiej z mężem są prawdą - w końcu przez lata uchodzili za zgraną parę. Niestety okazały się one prawdziwe, lecz dziennikarka rzadko zabierała głos w tej sprawie. Tym razem postanowiła opowiedzieć, jak wyglądał czas po tym, jak jej małżeństwo legło w gruzach.

Katarzyna Bosacka
18.10.2023 19:41 Katarzyna Bosacka już tak nie wygląda! Schudła aż 15 kilogramów i teraz trudno ją rozpoznać

Katarzyna Bosacka od lat uchodzi za autorytet w kwestii żywienia... choć sama nie stanowiła dla fanek najlepszego przykładu, gdyż nie brakowało jej kilku nadprogramowych kilogramów. Ostatnio gwiazda przeszła sporą metamorfozę, za którą stoi osobista tragedia. Co się stało?

Katarzyna Bosacka
28.09.2023 11:00 Mąż odszedł do młodej kochanki. Niebywałe, jak wygląda teraz życie Katarzyny Bosackiej

W życiu Katarzyny Bosackiej ostatnio dużo się dzieje. Jakiś czas temu jej 26-letnie małżeństwo zostało pogrzebane przez romans męża, a teraz musi stanąć przed kolejną zmianą i nowym wyzwaniem. Co czeka Katarzynę Bosacką i jak radzi sobie po rozpadzie długoletniego związku?

Katarzyna Bosacka
20.09.2023 21:44 Katarzyna Bosacka ukrywała to przed mężem. Dopiero po rozstaniu poznał prawdę

Media obiegła niedawno wiadomość o rozstaniu Katarzyny Bosackiej z mężem. Para spędziła ze sobą 26 lat i doczekała się czwórki dzieci. Okazuje się, że prezenterka miała przed mężem sekrety. Dopiero teraz cała prawda wyszła na jaw.

Katarzyna Bosacka
13.09.2023 16:55 Katarzyna Bosacka przestrzega przed popularnym produktem. Dzieci jedzą go na drugie śniadanie

Katarzyna Bosacka z okazji rozpoczęcia roku szkolnego zabrała głos w sprawie przekąsek, jakie rodzice kupują dzieciom na drugie śniadanie. Okazuje się, że nie wszystkie są zdrowe, nawet jeśli taki przymiotnik widnieje na opakowaniu. Jak nie dać się zwieść? Katarzyna Bosacka wyjaśniła to na konkretnym przykładzie.

Katarzyna Bosacka
19.08.2023 16:11 Katarzyna Bosacka zabrała głos po rozstaniu z mężem. Zwróciła się do fanów

Jakiś czas temu w Internecie zrobiło się głośno o rozstaniu Katarzyny Bosackiej i Marcina Bosackiego. Oboje nie udzielili konkretnego komentarza w tej sprawie, ale Katarzyna zamieściła na swoim Instagramie post, w którym napisała, co ułatwiło jej pójście naprzód.

Katarzyna Bosacka
18.08.2023 19:30 Katarzyna Bosacka tak sobie radzi po rozstaniu z mężem. "Ukojenie skołatanych nerwów"

Od niedawna wszystkie media z uwagą przyglądają się życiu Katarzyny Bosackiej. Wszystko przez rozstanie z mężem, Marcinem Bosackim. Dziennikarka nie zamierza się jednak załamywać, a na Instagramie pokazała, jak wygląda jej wakacyjny odpoczynek. 

Katarzyna Bosacka
11.08.2023 14:09 Katarzyna Bosacka po rozstaniu wygląda kwitnąco. Opublikowała pierwsze zdjęcie po aferze z mężem

Cały Internet od jakiegoś czasu żyje aferą związaną z mężem Katarzyny Bosackiej. Wszyscy rozpisują się o jej życiu prywatnym, tymczasem gwiazda już zdążyła wrócić do pracy. Podzieliła się tą informacją ze swoimi fanami, a nawet opublikowała swoje zdjęcie. Zrobiła to pierwszy raz od naprawdę długiego czasu. Jej obserwatorzy w komentarzach podzielili się, co uważają o jej obecnym wyglądzie.

Katarzyna Bosacka
10.08.2023 21:11 Katarzyna Bosacka jest matką czwórki dzieci. Tak mówiła o nich w wywiadach

Katarzyna Bosacka i Marcin Bosacki doczekali się czwórki dzieci. Choć dziennikarka stara się na co dzień chronić prywatność, od czasu do czasu wspomina w wywiadach o swoich pociechach.

Katarzyna Bosacka, Katarzyna Bosacka z mężem
10.08.2023 15:12 Katarzyna Bosacka zabrała głos ws. męża. Ten komentarz mówi sam za siebie

W mediach huczy o rozpadzie małżeństwa Katarzyny Bosackiej i Marcina Bosackiego. Jeszcze w czerwcu Bosacka pokazywała w mediach społecznościowych wspólne, radosne zdjęcia z mężem. Jak widać, ich sytuacja bardzo szybko się zmieniła. Jeden z serwisów uzyskał jej komentarz do zaistniałej sytuacji. Co takiego powiedziała Bosacka?

Katarzyna Bosacka, Marcin Bosacki
10.08.2023 10:24 Mąż Katarzyny Bosackiej zostawił ją po 26 latach? Wydał stanowcze oświadczenie

Wiele osób jest ostatnio zaskoczonych rozstaniem Katarzyny i Marcina Bosackich. Po 26 latach małżeństwa senator odszedł od żony i postanowił układać sobie życie u boku innej kobiety. Teraz postanowił zabrać głos w sprawie i wydał krótkie oświadczenie. 

Katarzyna i Marcin Bosaccy
09.08.2023 20:30 Mąż Katarzyny Bosackiej zostawił ją po 26 latach małżeństwa? Mężczyzna miał "opuścić rodzinę"

Katarzyna Bosacka, którą widzowie mogą kojarzyć z TVN-u, od 26 lat jest żoną Marcina Bosackiego. Plejada jednak donosi, że to jest czas przeszły, a prowadząca “Wiem, co jem" i "Wiem, co kupuję” została porzucona przez męża. Czy faktycznie małżeństwo prezenterki i polityka należy do przeszłości?

Katarzyna Bosacka
07.08.2023 19:45 Katarzyna Bosacka ostrzega przed tymi jagodziankami. "Barwnik i pulpa z owoców"

Katarzyna Bosacka od lat edukuje Polaków w zakresie zdrowego żywienia. Znana dziennikarka i prezenterka tym razem pod lupę wzięła jeden z ulubionych słodkich wypieków Polaków, czyli jagodzianki. Przyjrzała się dwóm konkretnym przypadkom i przeanalizowała ich składy. Jej wnioski mogą zszokować.

Katarzyna Bosacka
09.07.2023 22:28 Katarzyna Bosacka wszystko wyliczyła. Tak można zaoszczędzić dużo pieniędzy

Katarzyna Bosacka, znana ekspertka od produktów spożywczych i dziennikarka, w ostatnim czasie poczyniła obliczenia, które spowodują, że odechce się nam pić wodę mineralną kupowaną w plastikowej butelce. Kobieta zachęca, żeby płyn ze sklepu zastąpić wodą z kranu – zwłaszcza podczas wakacji. 

Katarzyna Bosacka
06.07.2023 14:12 Katarzyna Bosacka właśnie potwierdziła, sypią się gratulacje. "Wiem, że wiele osób na to czekało"

Katarzyna Bosacka od kilku lat zdobywa popularność, głównie za sprawą swoich programów dotyczących zdrowego żywienia i rozsądnych zakupów. Jak wynika z najnowszych doniesień, popularna prezenterka na jesieni dołączy do ekipy "Dzień dobry TVN". Ile w tym prawdy?

Katarzyna Bosacka
24.05.2023 18:25 Katarzyna Bosacka alarmuje. Te popularne napoje mogą być niebezpieczne

Katarzyna Bosacka w jednym ze swoich najnowszych postów na Facebooku wzięła na tapet popularne napoje gazowane typu „zero”, w których zamiast klasycznego cukru stosuje się zamienniki takie jak np. sacharyna. Jak twierdzi popularna blogerka, nie tylko nie pomogą one w odchudzaniu, ale mogą być również niebezpieczne dla naszego zdrowia. Bosacka popiera swoją tezę wynikami badań WHO.

Katarzyna Bosacka, Daria Ładocha
19.05.2023 09:44 Katarzyna Bosacka skrytykowała Darię Ładochę. Wszystko przez reklamę margaryny

Katarzyna Bosacka rozpisała się w mediach społecznościowych na temat znanej marki margaryny. Nie zostawiła na niej suchej nitki, nie szczędząc mocnych słów także w stronę ambasadorki produktu Darii Ładochy.

Katarzyna Bosacka
11.04.2023 12:50 Katarzyna Bosacka została zwolniona z TVN ze skutkiem natychmiastowym. Powód był zaskakujący

Katarzyna Bosacka od lat zajmuje się edukowaniem Polaków w kwestiach zdrowego odżywiania, oszczędzania i ekologii. Gospodyni programów o tej tematyce cztery lata temu nagle straciła posadę w TVN. Co spowodowało tak radykalną decyzję stacji?

Katarzyna Bosacka zdradza patent na oszczędzanie na jajkach
07.04.2023 12:14 Katarzyna Bosacka pod ostrzałem fanów. Trudno uwierzyć, za co się jej oberwało

Katarzyna Bosacka, choć nie wygląda, od lat uchodzi w Polsce za ekspertę od zdrowego żywienia. Celebrytka uczy telewidzów i obserwatorów, jak jeść i co kupować, żeby było nie tylko zdrowo, ale także niedrogo. Przy okazji zbliżających się świąt Wielkiej Nocy zdradziła swój patent na oszczędzanie... na jajkach.

Katarzyna Bosacka
03.04.2023 15:14 Katarzyna Bosacka "zmiażdżyła" papieskie kremówki. Spojrzała na skład i nie mogła uwierzyć

Katarzyna Bosacka wzięła pod lupę skład papieskich kremówek, które były rozdawane w pociągach Pendolino z okazji rocznicy śmierci Jana Pawła II. Ekspertka ze znaną sobie surowością opisała słabą jakość ciasta, w którym (pośród niemal 30 składników) odkryła jeden, który z pewnością nie powinien się tam znaleźć. Do przygotowania papieskich kremówek użyto bowiem… gipsu. Producent już się ustosunkował.  

Katarzyna Bosacka Viki Gabor
29.03.2023 12:35 Katarzyna Bosacka nie gryzła się w język, wypunktowała płatki Viki Gabor. "Przetworzony chłam"

Katarzyna Bosacka wzięła "na ruszt" produkt reklamowany przez idolkę młodzieży, Viki Gabor. Piosenkarka użyczyła swojego wizerunku do reklamy płatków śniadaniowych, których skład, delikatnie mówiąc, nie zdobył uznania dietetyczki. Katarzyna Bosacka ostrzegła rodziców i dzieci, jednocześnie apelując do młodej gwiazdy. Co w składzie płatków śniadaniowych najbardziej ją oburzyło?

None
20.03.2023 18:35 Katarzyna Bosacka analizuje skład popularnych produktów wielkanocnych. Tego warto unikać

Zbliża się Wielkanoc, z tej okazji Katarzyna Bosacka postanowiła przyjrzeć się produktom, które przed świętami Polacy chętnie wrzucają do swojego koszyka podczas zakupów.

  • 1
  • 2