Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Katarzyna Bosacka właśnie potwierdziła, sypią się gratulacje. "Wiem, że wiele osób na to czekało"
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 06.07.2023 14:12

Katarzyna Bosacka właśnie potwierdziła, sypią się gratulacje. "Wiem, że wiele osób na to czekało"

Katarzyna Bosacka
KAPIF

Katarzyna Bosacka od kilku lat zdobywa popularność, głównie za sprawą swoich programów dotyczących zdrowego żywienia i rozsądnych zakupów. Jak wynika z najnowszych doniesień, popularna prezenterka na jesieni dołączy do ekipy "Dzień dobry TVN". Ile w tym prawdy?

Znamy nazwiska nowych prowadzących. Jedno zaskakuje!

Wygląda na to, że to nie koniec zmian kadrowych w programie śniadaniowym TVN. Wiele osób zastanawia się, jak prowadząca sprawdzi się w nowej roli - o tym najwyraźniej będziemy mieli okazję przekonać się już na jesieni.

Jak wynika z najnowszych doniesień, Katarzyna Bosacka we wrześniu dołączy do grona prowadzących "Dzień dobry TVN". W rozmowie z portalem Plejada.pl prezenterka zdradziła szczegóły powrotu do telewizji i nie kryła entuzjazmu - To będzie ekscytujące, dziennikarskie zajęcie - podsumowała.

Niedawne zmiany personalne w "Dzień dobry TVN" podzieliły widzów. Część z nic cieszy się, że z załogi wypadła znienawidzona Małgorzata Rozenek i kontrowersyjny Filip Chajzer... reszta z kolei nie kryje zdziwienia ze zwolnienia pozostałych, bardzo lubianych prowadzących.

Paulina i jej 7-letni syn zginęli w Bałtyku. Na jaw wyszło, czym zajmowała się kobieta

"Dzień dobry TVN" przeszło spektakularne zmiany. Co dalej?

Przypomnijmy, że z programem śniadaniowym pożegnali się nie tylko prowadzący wzbudzający mieszane uczucia, ale również Anna Kalczyńska, Andrzej Sołtysik, Małgorzata Ohme i Agnieszka Woźniak-Starak. W rozmowie z Plejadą Biuro Prasowe TVN Warner Bros Discovery odniosło się do niedawnych roszad.

- Ani, Andrzejowi, Gosi jesteśmy ogromnie wdzięczni za dotychczasową współpracę. Jesienią zaprezentujemy nową odsłonę "Dzień Dobry TVN". Chcemy, by program zmieniał się dla naszych widzów i był odpowiedzią na ich potrzeby. Uważnie wsłuchujemy się w ich głosy - czytamy w oświadczeniu stacji.

Katarzyna Bosacka od września dołączy do śniadaniówki TVN

Od września do grona prowadzących dołączyć ma Martyna Wojciechowska, Dorota Szelągowska oraz Katarzyna Bosacka. Szczególnie angaż tej ostatniej może dla wielu widzów być dość kontrowersyjnym posunięciem. Katarzyna Bosacka w rozmowie z Plejadą potwierdziła, że już niebawem zobaczymy ją w nowej roli i nie kryła radości z tego powodu i nowych wyzwań.

- Tak, to prawda! Wracam do telewizji na dużą antenę. Bardzo się cieszę, bo wiem, że wiele osób na to czekało. Na razie jeszcze nie mogę zdradzić szczegółów, ale powiem jedno: to będzie ekscytujące, dziennikarskie zajęcie. Trzymajcie kciuki - podsumowała Katarzyna Bosacka.

Źródło: Plejada.pl