Rozrywka.Goniec.pl

Kapif / FB @Katarzyna Bosacka "Wiem co jem

Katarzyna Bosacka nie gryzła się w język, wypunktowała płatki Viki Gabor. "Przetworzony chłam"

29 Marca 2023

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Katarzyna Bosacka wzięła "na ruszt" produkt reklamowany przez idolkę młodzieży, Viki Gabor. Piosenkarka użyczyła swojego wizerunku do reklamy płatków śniadaniowych, których skład, delikatnie mówiąc, nie zdobył uznania dietetyczki. Katarzyna Bosacka ostrzegła rodziców i dzieci, jednocześnie apelując do młodej gwiazdy. Co w składzie płatków śniadaniowych najbardziej ją oburzyło?

Viki Gabor "twarzą" płatków śniadaniowych

Viki Gabor swoją nową muzyką (a szczególnie tekstami piosenek) aspiruje bardziej do grona dorosłych, aniżeli dzieci. W dążeniu do dorosłości robi jednak pewne wyjątki, bo zapewne sama, jak większość nastolatek, przepada za śniadaniami na słodko. 

Właśnie takim można się uraczyć, kupując płatki śniadaniowe marki Yummers. Z ich opakowania radośnie spogląda Viki Gabor, co na pewno zachęca do kupna tego towaru. Na razie jest dostępny w sklepach Biedronk a.

Płatki śniadaniowe Viki Gabor to zbożowe kółeczka o smaku czekoladowego szejka. Dzieci raczej nie zwracają uwagi na etykiety, ale postanowiła to zabić Katarzyna Bosaka . Trudno było jej uwierzyć, że skład może być aż tak zatrważający i niezdrowy. 

Już wkrótce listonosze zapukają do drzwi milionów Polaków, niosą złe wieści. Wręczą ważne pismo

Już wkrótce listonosze zapukają do drzwi milionów Polaków, niosą złe wieści. Wręczą ważne pismo

CZYTAJ DALEJ

Katarzyna Bosacka punktuje skład płatków Viki Gabor

Katarzyna Bosacka z racji wieloletniego prowadzenia programów o zdrowej żywności i robieniu przemyślanych zakupów dokładnie wie, które składniki są najbardziej niezdrowe. 

Niestety, w składzie płatków Viki Gavor znalazła ich całkiem sporo. Gospodyni show "MądrzeJemy" swoimi spostrzeżeniami podzieliła się na Facebooku. Zwróciła się bezpośrednio do Viki Gabor. 

- Śpiewasz pięknie, ale może warto było skonsultować ich skład z dietetykiem? Czy wiesz, że polskie dzieciaki mają coraz większy problem z nadwagą i otyłością - spytała dziennikarka, wskazując na to, że w 100 gramach płatków gwiazdy Eurowizji jest aż 27 gram cukru, czyli 5,5 łyżeczki. Pokonała to do szejka czekoladowego z McDonald's, który również uchodzi za niebotycznie słodki. W nim jest "tylko" 3,5 łyżeczki (17 gram). 

Katarzyna Bosacka uzmysłowiła internautom także fakt, że w płatkach Viki Gabor znajduje się syrop glukozowo-fruktozowy, który, jak pisze, jest gorszy dla organizmu nawet niż cukier. Uwagi dziennikarki potwierdzają wytyczne WHO (Światowej Organizacji Zdrowia),  według których tylko jedna porcja omawianych płatków przekracza dopuszczalną zawartość cukru w codziennej diecie dziecka. 

Oburzona Katarzyna Bosacka zwróciła się do Viki Gabor

- Droga Viki! Znane osoby, nawet te piekielnie utalentowane, piętnastoletnie, nie mają łatwo. Za udział w reklamie produktów biorą nie tylko pieniądze, ale i odpowiedzialność za ich wpływ na zdrowie, w tym przypadku - Twoich fanów - głównie dzieci. Naprawdę jest mnóstwo wartościowych produktów, które warto polecać innym. Szkoda Twojego nazwiska na przetworzony chłam, bo jak sama śpiewasz: "We are the superheroes, we can save the world!", czego Ci z serca życzę - podsumowała Katarzyna Bosacka na Facebooku. 

Jak sądzicie, czy Viki Gabor weźmie sobie jej słowa do serca? Te dotyczące absurdalnie słodkiego składu płatków powinna rozpatrzeć w pierwszej kolejności. 

Policja z całej Polski szuka tej kobiety. Oburzające, czego się dopuściła, haniebny czyn

Policja z całej Polski szuka tej kobiety. Oburzające, czego się dopuściła, haniebny czyn

CZYTAJ DALEJ
Beata Tyszkiewicz

Na jaw wyszła niepokojąca prawda o stanie zdrowia Beaty Tyszkiewicz. "Odcięła się od świata"

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Edyta Golec dodała wyjątkowe nagranie. Fani zwrócili uwagę na jeden szczegół
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Po wpisie Roksany Węgiel o zaręczynach w sieci rozpętała się burza. Fani robią jedną rzecz
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Jonanna Koroniewska opublikowała poruszający post. Tak nazwała Katarzynę Dowbor
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Łukasz Golec zdradził tajemnicę brata. Wszystko się wydało na oczach widzów Polsatu
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Sara James szczerze o relacji z mamą. Z ust młodej gwiazdy padły wymowne słowa
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Michał Wiśniewski wystąpił z córką i zachwycił całą Polskę. Gwiazdor zrobił "wejście smoka"
Czytaj więcej >
Kacper Kulpicki

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]