Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Widzowie "Jeden z dziesięciu" drżą z niepokoju o Tadeusza Sznuka. Wystarczył jeden odcinek
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 20.09.2023 20:01

Widzowie "Jeden z dziesięciu" drżą z niepokoju o Tadeusza Sznuka. Wystarczył jeden odcinek

Tadeusz Sznuk
fot. screen "Jeden z dziesięciu"

Tadeusz Sznuk zdobył serca publiczności jako prowadzący “Jeden z dziesięciu”. W roli gospodarza popularnego teleturnieju występuje już od prawie trzydziestu lat. Widzowie są ostatnio zaniepokojeni jego wyglądem. Niestety upływ czasu widać po nim gołym okiem.

Tadeusz Sznuk od lat prowadzi "Jeden z dziesięciu"

Tadeusz Sznuk to prezenter, który może pochwalić się ogromnym stażem w telewizji. Ceniony dziennikarz w lipcu skończył już 80 lat, jednak ani myśli osiąść na laurach. Nadal prowadzi uwielbiany przez widzów program “Jeden z dziesięciu”, sprawdzając wiedzę i refleks jego uczestników.

Niestety ze względu na starczy wiek nie może sobie już pozwolić na ciągłe przebywanie w pozycji stojącej w trakcie nagrań. Prezenter siedzi na krześle obrotowym a ręce ma oparte o specjalnym pulpicie. Widzowie martwią się o jego zdrowie.

Fatalna wiadomość dla grzybiarzy. Grzybobranie może kosztować nawet 5000 zł, potężne mandaty

Fani zaniepokojeni stanem Tadeusza Sznuka

Pod koniec sierpnia na antenę Telewizji Polskiej wróciły nowe odcinki teleturnieju "Jeden z dziesięciu". Widzowie mogą już oglądać 138. edycję popularnego programu. Wygląd Tadeusza Sznuka wzbudził jednak duży niepokój wśród publiczności przed telewizorami.

Gospodarz “Jeden z dziesięciu” znacznie schudł na twarzy. Jego głos również bardzo się zmienił i nie przypomina już tego, jak brzmiał przedtem. Widzowie martwią się o stan zdrowia 80-letniego dziennikarza.

Internauci martwią się o Tadeusza Sznuka

W mediach społecznościowych pojawiło się mnóstwo komentarzy od zaniepokojonych fanów programu. Internauci trzymają kciuki za powrót do zdrowia ich ulubionego prezentera. Przesłali mu wiele słów wsparcia.

- Pan Sznuk chyba podupadł na zdrowiu - czytamy w jednym z komentarzy w mediach społecznościowych. - Gołym okiem widać jak się zmienił na twarzy - zauważył jeden z internautów.