Rozrywka.Goniec.pl

TRICOLORS/East News

Magda Gessler przechodzi do Polsatu? Restauratorka odpowiedziała na plotki

6 Lipca 2022

Autor tekstu:

Alicja

Magda Gessler już wkrótce ma zniknąć z TVN? Okazuje się, że taka możliwość jest bardzo prawdopodobna. Wszystko przez odejście Edwarda Miszczaka, z którym restauratorka jest bardzo związana.

12 lat "Kuchennych rewolucji"

Magda Gessler to nazwisko znane dobrze każdemu Polakowi. Głównie popularność w mainstreamie zdobyła dzięki popularnemu programowi "Kuchenne rewolucje", w którym jeździ po całej Polsce i pomaga upadającym biznesom gastronomicznym stanąć na nogi. Przez 12 lat pomogła bardzo wielu właścicielom.

Trzeba przyznać, że Gessler jest prawdziwą kobietą sukcesu. W świecie gastronomii uchodzi za jeden z najważniejszych autorytetów, w zeszłym roku wydała autobiografię, jej program cieszy się niesłabnącą popularnością. Jej życie prywatne też jest bardzo szczęśliwe - niedawno jej córka ogłosiła, że jest w ciąży, zaś syn się ożenił.

Okazuje się jednak, że choć "Kuchenne rewolucje" są ogromnym sukcesem pod względem liczby zgromadzonych widzów, to niekoniecznie idą za tym równie olbrzymie zarobki. Restauratorka niejednokrotnie przyznawała, że zarobki w TVN są dalekie od standardów europejskich. Ma otrzymywać jedną stawkę niezależnie od wyników stacji, z czego zdaje się nie być zadowolona.

W ostatnich tygodniach w TVN mają zajść niemałe zmiany - wszystko za sprawą dyrektora programowego, Edwarda Miszczaka, który ogłosił, że żegna się ze stacją. Jest to postać kultowa dla tej stacji, która jest odpowiedzialna za wypromowanie wielu gwiazd - w tym właśnie Magdy Gessler. Pojawia się zatem pytanie jak będzie wyglądała ich przyszłość.

Co dalej z programem Magdy Gessler?

Od kilku dni w sieci aż huczy od spekulacji, czy prowadząca "Kuchenne rewolucje" pójdzie za swoim kolegą szukać szczęścia gdzie indziej. Mówi się o możliwym przeniesieniu Miszczaka do Polsatu - wówczas Gessler miałaby również się tam odnaleźć.

Plotki dodatkowo podsycał brak jakiekolwiek komentarza restauratorki, która obiecała, że odniesie się do niego po urlopie. Fani "Kuchennych rewolucji" już odchodzili od zmysłów ze stresu, że stracą swój ukochany program, jednak dopóki żadna decyzja nie zapadła, trudno było przewidzieć, jaka przyszłość go czeka.

Doczekaliśmy się dzisiaj odpowiedzi od Magdy Gessler. Na swój popularny profil na Instagramie wrzuciła nagranie ze słonecznego urlopu, na którym w letniej kreacji pozuje i posyła całusy. Wyjaśnienia zawarła w podpisie, w formie rymowanego wierszyka.

- Bajka, wierszyk, rymowanki Kolorowe malowanki Spekulacje.. barwne treści Lubią sobie coś popieścić Wszystko wrzucić dziś do gara I tak kręcić niczym czara A ja na urlopie Lekko pali w tym ukropie Dementuję moi mili Życzę wam tak pięknej chwili TVN to mój domeczek… Moje gniazdko i stołeczek Moi ludzie, życie, praca Moja frajda, wielka raca! Całuję kochane portaliki…. Niech wam się robią wasze kliki - Magda Gessler Wszystko zatem wskazuje na to, że możemy spać spokojnie - Magda Gessler nigdzie się z TVN nie rusza. My również całujemy i życzymy restauratorce udanego urlopu.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Pomponik

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Śmierć Ireny Jarockiej pogrążyła w żalu miliony Polaków. Jej mąż do dziś nie pogodził się ze stratą
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Poruszające, jak wyglądał pierwszy taniec Dawida Kubackiego i jego żony. Nagranie chwyta za serce
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Tomasz Karolak zaskoczył fanów. Postanowił zmienić wiarę
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Wojciech Glanc zobaczył przyszłość Michała Wiśniewskiego. Nie ma dobrych wieści, podał datę
Czytaj więcej >

Gwiazdy

"Kuchenne rewolucje". Najpierw tragiczna śmierć uczestniczki, teraz kolejny dramat
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Marian Lichtman oburzony książką wdowy po Krawczyku. Przeczytał i aż złapał się za głowę
Czytaj więcej >
Alicja

Posiadam doświadczenie w wielu redakcjach - od Świata Gwiazd po Gazetę Wyborczą Trójmiasto. Jestem studentką scenariopisarstwa w Szkole Filmowej w Łodzi, a pisanie jest jedną z moich największych pasji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]