Rozrywka.Goniec.pl

KAPiF

Lara Gessler zaliczyła niezłą wpadkę. Fani zobaczyli na zdjęciu nieco za dużo

19 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

Lara Gessler zaliczyła niezłą wpadkę w mediach społecznościowych - na jednym ze zdjęć pokazała sporo ciała. Fani ze zdziwieniem patrzyli na zamieszczone zdjęcie. Czy na pewno taki był zamiar gwiazdy?

Lara Gessler zaliczyła wpadkę

Lara Gessler zaliczyła niezłą wpadkę w swoich mediach społecznościowych. Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie, które pokazuje chyba trochę za dużo jak na standardy niektórych osób.

Oczywiście, gwiazda opatrzyła to wszystko podnoszącym na duchu opisem. Zdaje się, że dzięki temu wiele mam okaże jej zrozumienie - to one w końcu najlepiej wiedzą, jak wygląda długie przebywanie sam na sam z maleńkim dzieckiem.

Nena i Bernard mają bardzo dużo energii i gdzieś trzeba ją spożytkować. Lara Gessler pokazała, co dzieje się, gdy dziecko wpadnie w dziki szał. Ujawniła skutki takiego działania.

Na zamieszczonym zdjęciu widać bardzo mocno podartą dżinsową nogawkę spodni. Ukazał się przy tym niezły kawałek pośladka, a Lara Gessler postanowiła skomentować ten fakt słowami "moje przygody w życiu rodzica".

Lara Gessler o macierzyństwie

Lara Gessler jest mamą dwojga pociech - Neny i Bernarda. Czasu wydaje się być coraz mniej, doba się magicznie nie rozciąga, a oboje dzieci musi mieć zapewnione solidną opiekę.

- Czas na dzieci masz jeden. Teraz musisz ten sam czas, który poświęcałeś na jedno dziecko poświęcać na dwójkę, więcej tego czasu się nie zrobi - przyznała gwiazda w rozmowie z JastrząbPost.

Pozostaje tylko radzić sobie na wszystkie możliwe sposoby. Ważne, by dzieci potem po latach myślały, że to, co przeżyły w maleńkości, było dla nich dobre.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: JastrząbPost

Zachęcamy do wsparcia zbiórki , której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. 

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Agnieszka Woźniak-Starak przyznała, że nie wie, ile kosztują podstawowe produkty. "Oszczędzam dużo czasu"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Ewa Drzyzga była w szoku. Przez inflację zrezygnowała z produktu, który często gości na polskich stołach
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Maryla Rodowicz dostała wielką podwyżkę emerytury. Inne gwiazdy też się dorobiły
Czytaj więcej >

Gwiazdy

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Anna Dereszowska skrytykowana przez widzów
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Doda została okradziona. Gwiazda jest rozgoryczona, nie wie, co robić
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Niewiarygodne, jak wyglądała Doda 15 lat temu. Zdjęcie robi furorę w internecie
Czytaj więcej >
Anna Dymarczyk

Redaktor portalu Goniec.pl. Jestem studentką historii, naukowo zajmująca się historią Żydów w Polsce i muzealnictwem. Prywatnie zaangażowana w polski fandom fantastyczny. Bliskie są mi kwestie polskiej edukacji, mniejszości oraz nierówności społecznych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]