Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Krystian Ochman zdradził, co sądzi o Eurowizji. Zaskoczył fanów szczerym wyznaniem
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 21.06.2022 14:33

Krystian Ochman zdradził, co sądzi o Eurowizji. Zaskoczył fanów szczerym wyznaniem

Krystian Ochman zdradził, co sądzi o Eurowizji. Zaskoczył wszystkich
Krystian Ochman/AKPA

Krystian Ochman popularność zdobył w 2020 roku, kiedy w spektakularny sposób wygrał 11 edycję programu „The Voice of Poland”. Wokalista, jako podopieczny Michała Szpaka, od początku imponował oryginalnym głosem i wyjątkową wrażliwością. Ostatnio reporter portalu Pomponik zapytał Krystiana Ochmana o to, czy ponownie wystąpiłby na Eurowizji.

Krystian Ochman zrobił piorunującą karierę. Czy chciałby poprawić wynik na Eurowizji?

W tym roku młody artysta reprezentował nasz kraj na Eurowizji z emocjonalną balladą pt. „River”. Krystian Ochman w rozmowie z portalem Pomponik przyznał jednak, że nie chciałby ponownie wystąpić w tym międzynarodowym konkursie. Dlaczego?

Ostatnie lata to prawdziwe pasmo sukcesów Krystiana Ochmana. Dotychczas nieznany szerszej publiczności artysta nagle w 2020 roku pojawił się w 11. edycji „The Voice of Poland”, w której oczywiście wygrał, a już rok później triumfował na Festiwalu w Opolu, gdzie otrzymał Nagrodę Publiczności w konkursie Premier. Jego kariera potoczyła się niezwykle szybko i w 2022 roku wystąpił na Eurowizji jako reprezentant Polski.

Ostatecznie Krystian Ochman w konkursie dotarł do finału i zajął 12. miejsce. Choć uplasował się dopiero w połowie stawki, to większość Polaków zgodnie przyznaje, że świetnie zaprezentował się na arenie międzynarodowej. Ostatnio reporter portalu Pomponik zapytał Krystiana Ochmana o to, czy ponownie wystąpiłby na Eurowizji.

Krystian Ochman opowiedział, co sądzi o kolejnych udziałach w Eurowizji

- Powiem tak szczerze, że chyba drugi raz raczej nie. Doświadczyłem tego już i mam sentyment do tego, więc na pewno tego nie zapomnę do końca życia, ale chciałbym już iść do przodu i robić nowe rzeczy, a nie wracać do tego samego, nawet jak czułem, że tam świetnie się bawię - wyznał artysta.

Artysta jest dopiero na początku swojej kariery i ma przed sobą jeszcze mnóstwo „pierwszych razów”, więc nie chciałby na razie ponownie podejmować się tych samych rzeczy. Warto jednak podkreślić, że choć nie wyobraża sobie powrotu na Eurowizję, to dobrze wspomina tamten czas. Ujawnia jednak, że przed występem musiał zmienić swój tryb życia, a po nim ponownie wrócić do swojej codzienności.

- Musiałem mniej więcej wrócić do formy. Ogarnąć się. Adrenalina mi spadła, ciśnienie i chciałem ogarnąć się głosowo, mentalnie, fizycznie. Odzwyczaić się od takiego trybu życia, jaki był na Eurowizji - opowiedział.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Fakt.pl