Rozrywka.Goniec.pl

Kapif.pl

Katarzyna Cichopek zalała się łzami w "Pytaniu na śniadanie". Straciła "drugiego ojca"

5 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

Katarzyna Cichopek w jednym z ostatnich odcinków "Pytania na śniadanie" nie była w stanie powstrzymać emocji, jakie towarzyszyły jej podczas rozmowy na temat zmarłego 26 grudnia Emiliana Kamińskiego. Aktorka, wspominając artystę, nie mogła opanować łez.

Katarzyna Cichopek ze łzami w oczach wspominała Emiliana Kamińskiego

Katarzyna Cichopek raptem w środę przeżywała pogrzeb Emiliana Kamińskiego, a już w czwartek musiała pojawić się w studiu "Pytania na śniadanie ", aby poprowadzić odcinek popularnego programu. Aktorka, która ze zmarłym artystą występowała w serialu "M jak miłość" i w Teatrze Kamienica na wspomnienie o nim zaczęła płakać przed kamerami.

Pogrzeb Emiliana Kamińskiego odbył się w środę, 4 stycznia, 2023 roku na warszawskich Powązkach. Aktor spoczął w Alei Zasłużonych, gdzie pożegnali go najbliżsi, przyjaciele, wierni fani i współpracownicy. Wśród żałobników nie zabrakło również z partnerem, Maciejem Kurzajewskim .

Najwyraźniej emocje po pogrzebie nie opadły, gdyż dzień później gwiazda "M jak miłość" zaczęła płakać na wspomnienie o zmarłym aktorze. W pewnym momencie po prostu nie potrafiła opanować emocji, gdy mówiła o Emilianie Kamińskim .

- Był nieprawdopodobnie ciepłym serdecznym człowiekiem z otwartym sercem i otwartym umysłem. Miałam wielkie szczęście i czuję się wyróżniona, że mogłam tyle lat zawodowo spędzić u boku zarówno w Teatrze Kamienica, jak i na planie serialu "M jak Miłość". Graliśmy w jednym wątku. Każde nasze spotkanie było wyjątkowe, ale każde było pozytywne wesołe. On przychodził na plan i od razu rzucał jakimś dowcipem. Uwielbialiśmy się wymieniać tymi żartami - wspominała aktorka.

Trudno było nie dostrzec, że rozmowa o zmarłym artyście była dla niej ogromnym wyzwaniem. Aktorka nie mogła przestać wymieniać kolejnych zalet Emiliana Kamińskiego, który nie tylko pomagał osobom w kryzysie bezdomności oraz młodzieży z problemami, ale również "brał pod skrzydła" młodszych aktorów.

Katarzyna Cichopek o Emilianie Kamińskim: "Traktował mnie jak córkę"

- Choć był tak ogromną gwiazdą, aktorem z takim doświadczeniem, wybitnym aktorem, każdemu podał rękę, z każdym porozmawiał, wielokrotnie mnie też pocieszał, przytulał i traktował mnie trochę jak swoją córkę. Serce mi pękło, kiedy dowiedziałam się, że odszedł od nas, ponieważ spotkaliśmy się w październiku na planie serialu - wspominała prowadząca "Pytanie na śniadanie".

Szczególnie bolesne dla artystki okazało się wspomnienie ostatniego spotkania, gdy nikt nie spodziewał się, że nim będzie. Choć Katarzyna Cichopek widziała, że aktor jest w gorszej formie, to nie spodziewała się, że aktor ma przed sobą ostatnie miesiące życia.

- Wszyscy byliśmy bardzo poruszeni śmiercią pana Emiliana, a wczorajsze pożegnanie też było wyjątkowe, bo kościół to nie jest miejsce na oklaski i brawa, natomiast na koniec ceremonii, aż mam dreszcze, jak o tym mówię, wszyscy usłyszeliśmy brawa. Jest to takie podziękowanie, docenienie artysty - zakończyła Katarzyna Cichopek, po czym uległa emocjom, a z jej oczu zaczęły płynąć łzy. Po wszystkim gwiazda TVP nagrała relację, która trafiła na Instagram programu.

Katarzyna Cichopek wspomina Emiliana Kamińskiego
Katarzyna Cichopek wspomina Emiliana Kamińskiego/Instagram: @pytanienasniadanie

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Edyta Górniak złożyła życzenia Allanowi z okazji Dnia Dziecka. Fani oburzeni zdjęciem
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Niezręczne słowa w "Dzień dobry TVN". Andrzej Sołtysik nie wytrzymał
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Duże zmiany na grobie Gabrieli Kownackiej. Bardzo smutne informacje
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Danny Masterson winny dokonania dwóch gwałtów. Aktor może trafić do więzienia na 30 lat
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Gwiazda TVP przeżyła trudne chwile na lotnisku. Została bez pomocy z dzieckiem
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Alec Baldwin trafił do szpitala, przeszedł poważną operację. Czuwa nad nim żona
Czytaj więcej >
Piotr Szczurowski

Od najmłodszych lat zainteresowany głównie motoryzacją. Od kilkunastu lat codziennie sprawdzam co nowego w branży - od lat na bieżąco.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Więcej z kategorii Gwiazdy

Gwiazdy

Kacper Kulpicki

Małgorzata Rozenek kończy 45 lat. Jaka była jej droga na szczyt?
Czytaj więcej >
Gwiazdy

Paulina Antoniak

Dziś rocznica urodzin Marylin Monroe. Do tej pory nie poznano przyczyny jej śmierci
Czytaj więcej >
Gwiazdy

Kacper Kulpicki

Maciej Stuhr zagroził rzekomemu hejterowi zgłoszeniem na policję. "Maciek, wybacz"
Czytaj więcej >
Gwiazdy

Paulina Antoniak

Była gwiazda "Klanu" nagle zniknęła z ekranów. Nikt nie wiedział, że przeżyła tragedię
Czytaj więcej >
Gwiazdy

Weronika Uszakiewicz

Katarzyna Dowbor ujawniła wysokość swojej emerytury. Zaskoczenie to mało powiedziane
Czytaj więcej >
Gwiazdy

Weronika Uszakiewicz

Nie żyje aktor Dawid Konefał. Miał zaledwie 32 lata
Czytaj więcej >