Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Katarzyna Cichopek w ogniu krytyki. Fani byli bezlitośni, skrytykowali wygląd celebrytki
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 13.01.2023 16:47

Katarzyna Cichopek w ogniu krytyki. Fani byli bezlitośni, skrytykowali wygląd celebrytki

Katarzyna Cichopek
KAPiF

Katarzyna Cichopek zamieściła w swoich mediach społecznościowych zdjęcie z nowego programu, w którym bierze udział. Chwilę później pod postem celebrytki zaroiło się od głosów otwartej krytyki pod adresem... jej wyglądu.

Katarzyna Cichopek mierzy się z krytyką

Nie ma co ukrywać, poprzedni rok należał zdecydowanie do Katarzyny Cichopek. Ilość skandali, plotek, newsów na portalach na jej temat, mogłaby konkurować jedynie z tymi dotyczącymi rodziny królewskiej.

2023 r. gwiazda zaczęła z przytupem, od debiutu w drugiej edycji programu rozrywkowego "You Can Dance - Nowa Generacja". Showmanka ma już za sobą pierwszy odcinek, a wkrótce będziemy mogli po raz kolejny podziwiać ją na ekranie.

W swoich mediach społecznościowych Katarzyna Cichopek dała już przedsmak tego, czego możemy się spodziewać, zamieszczając zdjęcie w stylizacji do nowego epizodu. Nie wszystkim się jednak spodobało.

Hejterzy atakują Katarzynę Cichopek

W sekcji komentarzy pod zdjęciem Katarzyny Cichopek pojawiły się ostre wypowiedzi niektórych z internautów. Dotyczyły przede wszystkim włosów gwiazdy "You Can Dance - Nowa Generacja".

"Bardzo zniszczone włosy", "Wyglądają na bardzo suche i zniszczone", "Śliczna kobitka, ale włosy...", "Matko, jakie włosy, tragedia" to tylko niektóre z wpisów, które przeczytać możemy na Instagramie artystki.

Należy zaznaczyć, że wśród hejtu pojawiają się również pozytywne komentarze internautów. Pozostaje mieć nadzieję, że Katarzyna Cichopek nie będzie przejmować się tymi nieuprzejmymi - zwłaszcza, że nie dotyczą jej pracy, a wyglądu, co jest zdecydowanie ciosem poniżej pasa.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!