Rozrywka.Goniec.pl

TRICOLORS/East News

Jarosław Bieniuk ujawnił prawdę o swoim życiu po odejściu Anny Przybylskiej

15 Grudnia 2021

Autor tekstu:

Monika Majko

Anna Przybylska przegrała walkę z nowotworem trzustki i zmarła 5 października 2014 roku mając zaledwie 35 lat. Aktorka osierociła troje dzieci, których ojcem był ówczesny ukochany gwiazdy, Jarosław Bieniuk. Po latach były piłkarz opowiedział o tym trudnym momencie w rozmowie z Katarzyną Pytlakowską.

Jarosław Bieniuk udzielił niedawno szczerego wywiadu, który ukazał się na łamach "Vivy!". W czasie rozmowy byłemu piłkarzowi towarzyszyła najstarsza córka, Oliwia Bieniuk. Gwiazdor przyznał, że po śmierci ukochanej bardzo pomogła mu jego własna mama.

- W tym strasznym okresie po odejściu Ani, to babcia przejęła jej obowiązki. To ona scalała nasz dom. Moja mama zresztą zawsze dbała o to, aby był obiad, śniadanie, pełna lodówka. Ale też i przytulanie, miłość - wyznał Bieniuk.

Anna Przybylska odeszła w 2014 roku

Odejście Anny Przybylskiej było wielkim ciosem dla jej rodziny. Jarosław Bieniuk wyznał, że ciężko było mu zastąpić dzieciom zmarłą mamę. W 2014 roku Oliwia miała zaledwie 12 lat, a jej młodsi bracia 8 i 3 lata.

Dalszy ciąg artykułu pod materiałem wideo

- Jeszcze pół roku po śmierci Ani spaliśmy we czwórkę w jednym łóżku. W końcu Oliwia się zbuntowała, powiedziała, że jej niewygodnie i wróciła do swojego pokoju - przyznał ojciec rodzeństwa.

Dzieci Anny Przybylskiej długo oswajały się z jej odejściem, a Jarosław Bieniuk bardzo cierpiał, patrząc na ich ból. W rozmowie z dziennikarką "Vivy!" gwiazdor wspomniał pierwszy Dzień Matki po śmierci Anny Przybylskiej.

Bieniuk pozwolił wówczas swojemu 3-letniemu synowi pójść do przedszkola. Były piłkarz przyznał, że obserwowanie jak chłopiec szlocha podczas śpiewania piosenki dla mam, było jednym z najgorszych doświadczeń w jego życiu.

Oliwia Bieniuk planuje karierę w show-biznesie

Dziś najstarsza córka Anny Przybylskiej jest już pełnoletnia i także planuje związać swoją karierę zawodową z rodzimym show-biznesem. Młoda gwiazda może liczyć na wsparcie swojego taty, który przez wiele lat sam dbał o wychowanie rodzeństwa.

Oliwia Bieniuk ma za sobą m.in. doświadczenia w modelingu, a także udział w programie "Taniec z gwiazdami". Jarosław Bieniuk bacznie śledził poczynania córki z widowni tanecznego show i przeżywał z nią wszystkie emocje .

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres [email protected] pl

Źródło: goniec, viva

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Paulina Holtz występuje w "Klanie" od 26 lat. Tak przez lata zmieniła się serialowa Agnieszka Lubicz
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Julia Wieniawa nie gryzła się w język. Rozlicza się z show-biznesem. "Zepsuty i odklejony"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Monika Richardson ma problemy finansowe, musiała podjąć ważną decyzję. Grozi jej bankructwo?
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Gosia Andrzejewicz już tak nie wygląda. Uwielbiana piosenkarka powraca z nowym wizerunkiem
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Kinga Rusin pokazała zdjęcia w bikini. Fani są zachwyceni, zazdroszczą jej "sześciopaku"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magdalena Stępień o nowej partnerce Jakuba Rzeźniczaka: "Każdy zostanie rozliczony"
Czytaj więcej >
Monika Majko

Redaktor portalu Goniec.pl. Najchętniej piszę o wydarzeniach lokalnych i kulturze. Hobbystycznie związana jestem z kobiecą sceną muzyczną. Pochodzę znad morza i uwielbiam wszelkie sporty wodne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]