Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Igor Sokołowski z Polsat News porównał Putina do śmiecia. Nagranie jest już hitem sieci
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 22.09.2022 07:10

Igor Sokołowski z Polsat News porównał Putina do śmiecia. Nagranie jest już hitem sieci

Igor Sokołowski o Putinie
Пресс-служба Президента РФ/Wikimedia Commons/screen z youtube.com

To nie pierwszy raz, gdy Igor Sokołowski wypowiada się o Władimirze Putinie i nie pierwszy to raz, gdy robi to bardzo brutalnie.

Igor Sokołowski z Polsat News nie gryzł się w język, gdy przyszło mu opowiadać we "W rytmie dnia" o Władimirze Putinie. Dziennikarz bez wahania porównał rosyjskiego przywódcę do... śmiecia. Nagranie obiegło internet.

Igor Sokołowski z Polsat News nie gryzie się w język

Gdyby przeprowadzono ankietę dotyczącą tego, kto jest najbardziej znienawidzoną postacią w światowej polityce, Władimir Putin z pewnością znalazłby się w pierwszej trójce. Trudno się temu dziwić.

Bezprawny atak rosyjskich wojsk na Ukrainę doprowadził do tego, że od przywódcy Kremla odwróciły się niemal wszystkie cywilizowane kraje. Ogrom zniszczeń i żniwo śmierci u naszych wschodnich sąsiadów sprawia, że już nigdy nie spojrzymy na Putina tak samo.

Emocje towarzyszą również osobom publicznym, w tym dziennikarzom, którzy w teorii przekazywać powinni informacje w sposób zrównoważony i obiektywny. Od tej zasady odciąć postanowił się jednak Igor Sokołowski, który na swoim Twitterze zamieścił wymowne słowa.

- Po ponad 20 latach pracy boleśnie przekonałem się, że jednak nie jesteśmy ludźmi z teflonu. Za kolejkę po chleb w Czernihowie, za teatr w Mariupolu, obyś ruski ch*ju z piekła nie wyjrzał - napisał reporter Polsat News.

Putin niczym śmieć?

Wpis w mediach społecznościowych to jedno, ale Igor Sokołowski udowodnił, że odwagi nie brak mu również podczas prowadzenia "W rytmie dnia" w Polsat News. W ostatnim wydaniu programu nie zawahał się zaatakować Władimira Putina.

Dziennikarz opowiadał o słowach Jarosława Kaczyńskiego, który podczas spotkania z wyborcami w Nowym Targu przekonywał, że żeby ogrzać mieszkania należy palić wszystkim "poza oponami i podobnymi rzeczami".

Igor Sokołowski przekazał widzom, że wielu Polaków wzięła sobie te słowa do serca i zaczęła do opału wykorzystywać nawet śmieci. Chwilę później pozwolił sobie na odważne porównanie.

- A skoro o śmieciach mowa, to wrócimy też do słów Władimira Putina - powiedział dziennikarz na antenie Polsat News.

Nagranie fragmentu programu szybko znalazło się w sieci, a internauci są zachwyceni odwagą Igora Sokołowskiego. "Polsat, jak wy mnie zaimponowaliście w tej chwili" napisał jeden z nich.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl