Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Fatalne informacje dla Michała Wiśniewskiego przed świętami. Polsat wydał komunikat
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 23.12.2022 20:37

Fatalne informacje dla Michała Wiśniewskiego przed świętami. Polsat wydał komunikat

Michał Wiśniewski pożegna się z przyjemną pracą? Straci fortunę?
Michał Wiśniewski pożegna się z przyjemną pracą? Straci fortunę?

Michał Wiśniewski po trzech latach kończy swoją przygodę z programem "Twoja twarz brzmi znajomo". Choć jego "jurorowanie" nie przypadało na czas największej popularności show, to z pewnością za udział w programie mógł liczyć na sowite wynagrodzenie - z pewnością wynoszące przynajmniej kilkanaście tysięcy złotych za odcinek.

Michał Wiśniewski stracił dochodowe zajęcie. To poważny cios

Stacja Polsat poinformowała o odejściu Michała Wiśniewskiego z obsady jurorskiej, nie zdradzając, kto zastąpi go w fotelu. Popularny wokalista i lider zespołu "Ich Troje" po raz pierwszy oceniał występy uczestników w 15. edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Choć pojawiały się głosy, że niewiele wnosi do formatu, to i tak przyciągał przed ekrany mnóstwo widzów - każdy przecież zna jego utwory i doskonale wie, jak barwną postacią jest popularny "Wiśnia".

Lider "Ich Troje" związany był z programem Polsatu przez trzy lata, ale w 18. sezonie na jego miejscu zasiądzie ktoś inny. Nie podano przyczyn takiej decyzji ani tego, kto zastąpi Michała Wiśniewskiego w jurorskich obowiązkach.

- Stacja Polsat dziękuje Michałowi Wiśniewskiemu za te trzy ostatnie wspaniałe sezony świetnej współpracy i udział we wspólnym sukcesie programu - napisano w oficjalnym oświadczeniu stacji. Podobny komunikat pojawił się również na Instagramie popularnego show. Podziękowano w nim za współpracę.

Michał Wiśniewski żegna się z popularnym programem Polsatu

- Michał Wiśniewski po 3 wspaniałych edycjach żegna się z programem @twojatwarzbrzmiznajomo. Michał, dziękujemy za te wszystkie emocje oraz piękne wspólne momenty. Do zobaczenia! - napisano pod serią zdjęć zrobionych muzykowi podczas realizacji programu.

Nie da się ukryć, że decyzja o podziękowaniu wokaliście za współprace, mocno spolaryzowała fanów programu. Nie brak komentarzy użytkowników, którzy twierdzą, że to ogromna strata... oraz tych, którzy tylko czekali na wymianę "Wiśni" na kogoś nowego.

Na razie stacja Polsat nie zdradziła przyczyn swojej decyzji ani dalszych planów. Wygląda na to, że nowy juror będzie stanowić dla widzów 18. sezonu "Twoja twarz brzmi znajomo" niespodziankę. Pierwsze odcinki najprawdopodobniej zostaną wyemitowane już wiosną 2023 roku.

Artykuły polecane przez Goniec.pl: