Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Ewa Bem wzruszyła internautów. Wspomniała o swojej zmarłej 39-letniej córce. "Moja miłość"
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 01.06.2023 22:46

Ewa Bem wzruszyła internautów. Wspomniała o swojej zmarłej 39-letniej córce. "Moja miłość"

Ewa Bem
Kapif

Ewa Bem z okazji Dnia Dziecka podzieliła się zdjęciem z ukochanymi córkami. Chociaż dla wielu rodziców i dzieci ten dzień jest okazją do radości i świętowania, piosenkarka przeżywa go zgoła inaczej. Ewa Bem ma bowiem za sobą wielką tragedię.  W 2017 roku straciła swoją 39-letnią córkę. Gwiazda wciąż nosi w sobie tamte emocje. 

Ewa Bem pochowała 39-letnią córkę

Ewa Bem opublikowała niespodziankę dla swoich fanów. Na jej Facebooku pojawiły się zdjęcia z sesji zdjęciowej z dwoma córkami. Fotosy musiały powstać najwcześniej sześć lat temu. Widać na nich, jak szczęśliwą i dumną mamą była (i wciąż jest) Ewa Bem. Na jednym zdjęciu trzy panie się przytulają, na drugim zaś dzielą się szczerymi uśmiechmi. 

Ewa Bem z okazji Dnia Dziecka postanowiła złożyć swoim dzieciom życzenia. - Moje córki, moja miłość - napisała. Wpis ma podwójne znaczenie i niewątpliwie dla wokalistki także nieco mniej radosny wydźwięk. Wciąż wspomina bowiem Pamelę Bem-Niedziałek, która została pokonana przez nowotwór. 

Katarzyna Dowbor wyremontuje kolejny dom. Zaskakujące informacje

Ewa Bem wciąż przeżywa śmierć córki

Starsza córka Ewy Bem nie poszła w ślady znanej matki i spełniała się w zupełnie innej branży. Na co dzień pracowała w TVN24 BiS, gdzie cieszyła się sporą sympatią widzów. Piosenkarka mocno przeżyła jej śmierć i wciąż jest to dla niej bolesny temat. Kilka miłych słów usłyszała od jednej z internautek. 

- Młodszej nie znam, ale Pamelka ukochana... Chodzące słońce w pracy i prywatnie; Jak to możliwe, że ja nie znam tych zdjęć? Piękne! Całuję mocno w ten trudny dzień - czytamy pod rodzinnym zdjęciem pań Bem. 

Ewa Bem po śmierci córki zrezygnowała z show-biznesu

Ewa Bem po życiowym dramacie nie załamała się, jednak spowodował on ważną decyzję o usunięciu się z życia publicznego. Ewa Bem postanowiła skupić się na ważniejszych sprawach, aniżeli śpiewanie na scenie. 

Ewa Bem skoncentrowała się na rodzinie, która również nie mogła łatwo wykaraskać się z rozpaczy po stracie Pameli Bem-Niedziałek. Pomocy potrzebowała zwłaszcza jej wnuczka oraz zięć. Troska i opieka Ewy Bem okazała się nieoceniona także dla jej młodszej córki. Gabriela Bem odnalazła w sobie artystkę, a w odkrywaniu pasji i talentu z pewnością pomogła jej matka. Wiedzieliście o smutnej historii z życia Ewy Bem?

Ewa Bem. Fot. Kapif.jpg
Fot. Kapif
Tagi: Ewa Bem dzieci