Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Emilia Korolczuk w rozpaczy. Tragedia na Ranczu Laszki, „miałaś tylko 3 latka”
Paulina Antoniak
Paulina Antoniak 03.10.2023 09:10

Emilia Korolczuk w rozpaczy. Tragedia na Ranczu Laszki, „miałaś tylko 3 latka”

Emilia Korolczuk, Ranczo Laszki
kadr "Rolnicy.Podlasie", Focus TV

Emilię Korolczuk z serialu dokumentalnego “Rolnicy. Podlasie” spotkała niewyobrażalna tragedia. Bohaterka formatu mierzy się z ogromną stratą. Właśnie pożegnała swojego najukochańszego pupila. Po ukąszeniu przez kleszcza zmarł jej psiak, Pusia. 

Emilia Korolczuk jest jedną z najpopularniejszych rolniczek w Polsce

"Rolnicy Podlasie" to serial dokumentalny telewizji FOKUS TV, realizowany przez ZPR Media. Produkcja pokazuje perypetie rolników z Podlasia – ich problemy i wyzwania, z jakimi muszą się mierzyć na co dzień. Bohaterowie programu "Rolnicy Podlasie" cieszą się ogromną popularnością w sieci. Emilia Korolczuk z Laszek, Gienek i Andrzej z Plutycz, Monika i Tomek z Pokaniewa czy Justyna i Łukasz z Ciemnoszyj mają mnóstwo fanów w sieci. 

Emilia Korolczuk od razu zaskarbiła sobie sympatię widzów. Jest pełna pasji, przedsiębiorcza, sympatyczna i wprost nie da się jej nie lubić. Kobieta ma przepiękne ranczo i jest jedną z najpopularniejszych rolniczek w Polsce. Jej gospodarstwo ma powierzchnię aż 16 hektarów, a ona ze wszystkimi wyzwaniami dnia codziennego związanymi z prowadzeniem tak dużego przedsięwzięcia, radzi sobie fenomenalnie. 

Dodatkowo Emilia jest sołtyską wsi Laszki. W swoim gospodarstwie Ranczo Laszki hoduje ponad setkę zwierząt, w tym m.in. kaczki, kury, króliki, konie, kozy i krowy. Jakby tego było mało rolniczka jakiś czas temu wybudowała własną serowarnię i dziś zajmuje się także produkcją kozich serów. 

Rolniczka jest uwielbiana przez swoich fanów

Początkowo nic nie wskazywało na to, że Emilia Korolczuk zajmie się rolnictwem. Jej wielkim marzeniem było zostanie ornitolożką, lecz po śmierci ukochanego dziadka zmieniła swoje plany zawodowe i postanowiła kształcić się w obszarze biologii. Po studiach przejęła zaś rodzinne gospodarstwo. 

Emilia ma obecnie 37 lat i jest w związku z Karolem. W 2021 roku przyszła na świat ich córka Laura. “Ranczo Laszki” jest bardzo popularnym miejscem w regionie i jest otwarte dla turystów – wizytę trzeba umówić telefonicznie. Rolniczka prowadzi konto na Facebooku i kanał na YouTube, który zgromadził aż 80 tys. subskrybentów. Bohaterka programu uwielbia dzielić się z fanami życiem prywatnym i zawodowym. Jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i utrzymuje regularny kontakt ze swoimi sympatykami. 

Emilię Korolczuk spotkała niewyobrażalna tragedia

Niestety, rolniczkę spotkała niewyobrażalna tragedia. Straciła ukochanego przyjaciela - właśnie zmarła jej ukochana pupilka, Pusia. Psiak miał zaledwie 3 latka, a odszedł przez ukąszenie kleszcza. Swoim nieszczęściem Emilia Korolczuk podzieliła się z fanami na Facebooku. - Pusia. Miałaś tylko 3 latka... Byłaś z nami zdecydowanie za krótko... Piep**one kleszcze – napisała rolniczka. 

Od razu popłynęło do niej mnóstwo pocieszających słów wsparcia. Użytkownicy mediów społecznościowych zareagowali bardzo życzliwie i mocno starali się podnieść rolniczkę na duchu. “Bardzo Wam współczuję kochani”; “Bardzo mi przykro”; “Emilko wiem, co czujesz. My w tamtym roku straciliśmy kochaną Misię”; “Emilko, bardzo bardzo mi przykro. Przesyłam ogromne wyrazy współczucia. Łączę się z Wami w tych ciężkich chwilach”; “Bardzo mi przykro. Współczuję, strata ukochanego pieska bardzo boli, znam to z własnego doświadczenia” – pisali internauci.