Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > "Rolnicy. Podlasie". Niebywałe, w jakich warunkach mieszkają Andrzej i Gienek z Plutycz
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 29.09.2023 15:22

"Rolnicy. Podlasie". Niebywałe, w jakich warunkach mieszkają Andrzej i Gienek z Plutycz

Gienek i Andrzej z Plutycz
fot. YouTube @Gienek i Andrzej Plutycze

Andrzej i Gienek z Plutycz to gwiazdy programu “Rolnicy. Podlasie”. Panowie cieszą się ogromnym zainteresowaniem i sympatią wśród widzów show. Na co dzień udzielają się także w mediach społecznościowych, gdzie publikują zdjęcia oraz nagrania z życia prywatnego.

"Rolnicy. Podlasie" to uwielbiany przez widzów format

Telewizyjne produkcje, które pokazują codzienne życie ludzi mieszkających na wsi stały się w ostatnim czasie bardzo popularne. Od wielu lat jednym z największych hitów TVP jest show randkowe “Rolnik szuka żony”. Z kolei na TTV całkiem niedawno wystartował program z elementem rywalizacji, “Super rolnicy”. 

Stacja Fokus TV również ma swoją produkcję o mieszkańcach wsi. Mowa o uwielbianym serialu “Rolnicy. Podlasie”, który doczekał się aż pięciu sezonów i cieszy się ogromną popularnością wśród widzów.

Wiadomości TVP nie odpuszczają Agnieszce Holland. Danuta Holecka zmieniła minę w sekundę

Gienek i Andrzej z Plutycz to gwiazdy programu "Rolnicy. Podlasie"

Najlepszym tego dowodem są Andrzej i Gienek z “Plutycz”. Panowie są na bieżąco aktywni w mediach społecznościowych i mają swój własny kanał w serwisie YouTube, gdzie relacjonują swoje codzienne zmagania. Co więcej, jak informuje “Super Express” gospodarstwo rolników odwiedzają liczni fani, również z zagranicy.

W programie “Rolnicy. Podlasie” pokazywane są różne oblicza wsi. Jedne są nowoczesne i zmodernizowane, a inne z kolei wydają się chaotyczne i zabałaganione.

Jak mieszkają Gienek i Andrzej z Plutycz?

Gospodarstwo Gienka i Andrzeja z pewnością zalicza się do tej drugiej grupy, co przyczynia się do popularności obu panów. Znajduje się tam nieco zaniedbany, drewniany, wiekowy dom, w którym jest tradycyjny kaflowy piec. Budynki gospodarskie również są zbudowane głównie z drewna, a na podwórzu jest błoto.

Sami bohaterowie mają dosyć luźne podejście do ubioru. Wszystkie te kwestie jednych przyciągają, a innych irytują. Fakty są takie, że Gienek i Andrzej nikogo nie udają i przez swoją szczerość zyskują tak wielką sympatię wśród widzów. 

Gienek i Andrzej z Plutycz (3).jpg
Gospodarstwo Gienka i Andrzeja z Plutycz fot. Facebook @Gienek i Andrzej
Gienek i Andrzej.jpg
Gospodarstwo Gienka i Andrzeja z Plutycz fot. Facebook @Gienek i Andrzej
Gienek i Andrzej z Plutycz (2).jpg
Gospodarstwo Gienka i Andrzeja z Plutycz fot. Facebook @Gienek i Andrzej
Gienek i Andrzej (1).jpg
Gospodarstwo Gienka i Andrzeja z Plutycz fot. Facebook @Gienek i Andrzej