Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Duża zmiana u Viki Gabor. Na koncercie TVP pojawiła się w zaskakującej kreacji
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 24.06.2022 22:39

Duża zmiana u Viki Gabor. Na koncercie TVP pojawiła się w zaskakującej kreacji

viki gabor tvp
TVP 2

Viki Gabor zmieniła się nie do poznania? Podczas koncertu TVP wyszła w stroju, którego nikt się nie spodziewał i znów można było pomyśleć, że ubrano ją w strój pasujący do jej wieku i okoliczności koncertu. Czy fani wreszcie będą ukontentowani?

TVP 2 emituje na żywo koncert Europejski Stadion Kultury w Rzeszowie. To wydarzenie nie tylko muzyczne, ale również ogólnokulturowe - dzięki temu Rzeszów stał się jednym z ważniejszych miejsc na wakacyjnej mapie polskich festiwali.

Duża zmiana u Viki Gabor. Na koncercie TVP pojawiła się w zaskakującej kreacji

Viki Gabor otworzyła piątkowy koncert na rzeszowskiej scenie. Wystąpiła ze swoimi największymi hitami, w tym z przebojem wylansowanym w czasie Eurowizji. Nastoletnia gwiazda zaśpiewała również z reprezentantką Armenii i zwyciężczynią Eurowizji Junior 2022, Maléną.

Dość niespodziewanie polska nastoletnia gwiazda pojawiła się w stroju, którego dawno już u niej nie widziano - wystąpiła w dżinsowych, patchworkowych ogrodniczkach i sneakersach na platformach.

Po strojach przypominających kreacje dorosłych gwiazd, ktoś w garderobie zasugerował, by tym razem Viki Gabor wróciła do swojego nastoletniego wizerunku i spróbowała choć na moment pokazać, że ma jednak 15 lat.

Nie zmieniło to faktu, że wciąż nałożono jej na twarz dużo makijażu, ale zdaje się, że to już styl młodej polskiej gwiazdy, która często stawia na bardzo wyrazisty, wręcz sceniczny makijaż na co dzień.

Czy zmiana stroju była odgórnym zarządzeniem TVP, czy też Gabor sama zdecydowała się na to, by nieco wrócić do dawnego stylu i pokazać siebie sprzed kilku lat? Nie można zapominać, że nastolatka rośnie i już 10 lipca skończy 15 lat!

Ostatnio Viki Gabor jest pełno we wszystkich mediach - była blisko wygranej w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", pojawiła się na koncercie Polsatu w Operze Leśnej i jest również częstym gościem w TVP, m.in. podczas koncertu w Opolu.

viki gabor 1
Viki Gabor podczas koncertu w Rzeszowie / TVP 2

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl