Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Caroline Derpieński postanowiła, że pokaże narzeczonego. Kim jest tajemniczy Jack?
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 20.09.2023 11:57

Caroline Derpieński postanowiła, że pokaże narzeczonego. Kim jest tajemniczy Jack?

Caroline Derpieński
fot. Instagram @carolinederpienski

Caroline Derpieński zasłynęła z opowieści o jej relacjach, które łączą ją z “amerykańskim miliarderem”. Celebrytka przez długi czas nie chciała ujawniać jego wizerunku, ale teraz postanowiła, że pokaże fanom swojego narzeczonego. 

Caroline Derpieński wystąpiła u Kuby Wojewódzkiego

O Caroline Derpieński jest głośno w mediach od kilku miesięcy. 22-letnią celebrytkę na Instagramie obserwuje ponad 7,6 mln osób. Zasłynęła ze swoich opowieści o wielkiej amerykańskiej karierze, a także o relacji łączącej ją z miliarderem o imieniu Jack. Dwa tygodnie temu Derpieński wystąpiła w Kuby Wojewódzkiego, a wkrótce pojawi się w kolejnym telewizyjnym show - 4 października będziemy mogli oglądać ją w “Damach i wieśniaczkach” w TTV.

Fatalna wiadomość dla grzybiarzy. Grzybobranie może kosztować nawet 5000 zł, potężne mandaty

Kim jest tajemniczy narzeczony Caroline Derpieński?

O tajemniczym narzeczonym Caroline Derpieński niewiele wiadomo, choć niektórzy próbowali odkryć jego tożsamość. Z relacji celebrytki wynika, że “amerykański miliarder” Jack ma 60 lat, a poznała go jeszcze jako nastolatka, gdy brała udział w pokazie mody w Polsce. Pierwszego spotkania z ukochanym nie wspomina najlepiej.

- Z moim amerykańskim miliarderem poznaliśmy się w Warszawie. Byłam modelką, występowałam podczas pokazu mody […] schodzę ze sceny, jestem na backstage’u i wchodzi sobie jakiś pijany pan. Ja już zaczynam się denerwować, żeby nie zrobił krzywdy, nie było ochrony w ogóle. Nagle ten pan do mnie podchodzi i mówi: “Ale z ciebie gruba baba” - wyznała jakiś czas temu “Pudelkowi”.

Caroline Derpieński zdecydowała się pokazać narzeczonego

W rozmowie z “Pudelkiem” opowiedziała także, jak jej rodzice zareagowali na różnicę miedzy nią i jej partnerem. - Ja miałam 18/19 lat, a mój partner jest ode mnie 35 lat starszy. Moi rodzice na początku byli zaskoczeni, trochę zmartwieni, ale kiedy go poznali, zrozumieli, że jest to ciepła osoba, która ma bardzo poukładane w głowie - zdradziła.

Caroline Derpieński nie chciała ujawniać wizerunku swojego narzeczonego, ale teraz zmieniła zdanie w tej kwestii. Podczas najnowszej serii pytań i odpowiedzi na jej Instagramie zapowiedziała, że zamierza przedstawić ukochanego fanom już w tym tygodniu. - Już niedługo, w tym tygodniu - odpowiedziała na pytanie, kiedy pokaże Jack'a.

InstaStory (1).jpg
Caroline Derpieński zdecydowała się pokazać narzeczonego fot. Instagram @carolinederpienski
Tagi: Instagram