Rozrywka.Goniec.pl

Instagram/Michał Wiśniewski

Xavier Wiśniewski udzielił smutnego wywiadu. Potrzebował pilnej pomocy psychologa

29 Maja 2022

Autor tekstu:

Irmina Jach

Syn Michała Wiśniewskiego zdecydował się na smutne wyznanie. Xavier Wiśniewski przyznał, że przez wiele lat walczył z depresją i miewał myśli samobójcze. W rozmowie z Super Expressem potwierdził, że wrócił do zdrowia tylko dzięki pomocy specjalistów.

Xavier Wiśniewski przez pięć lat zmagał się z ciężką depresją. Zaburzenia psychiczne sprawiały, że niemal całkowicie utracił chęć życia. Syn Michała Wiśniewskiego był przekonany, że nie może liczyć na nikogo - nie pomagała obecność rodziców i rodzeństwa.

- Przez około pięć lat zmagałem się z ciężką depresją. Brakowało mi spokoju. Byłem gdzieś z tym wszystkim sam. Moi koledzy popełniali samobójstwa i to był bardzo ciężki moment. Bardzo się zamknąłem w sobie. Czułem, że nikt mnie nie chce i jestem nikomu niepotrzebny - relacjonował syn Michała Wiśniewskiego.

Syn Michała Wiśniewskiego wyznał, że miewał myśli samobójcze

Xavier Wiśniewski godzinami rozmyślał, co by było "gdyby go nie było". W najtrudniejszym okresie stracił najbliższych znajomych. Młodzi ludzie nie byli w stanie wspierać go w koszmarnych chwilach. To pogłębiło poczucie samotności.

- Przez parę lat prawie z nikim nie rozmawiałem. Pomogła mi muzyka i działania artystyczne. Już jest lepiej. Mam nadzieję, że zabierając głos publicznie dam innym nadzieję, że nie są sami. Jesteśmy takim krajem, w którym często, gdy ktoś się czuje źle, to w społeczeństwie jest odpychany na bok. A czasem pięciominutowa rozmowa jest komuś w stanie naprawić dzień - stwierdził syn lidera Ich Troje.

W oświadczeniu opublikowanym na początku roku apelował do polityków o kontynuowanie działania Telefonu Zaufania dla Dzieci i Młodzieży. - Psycholodzy szkolni raczej nie pomagają dzieciakom w większości przypadków - tłumaczył wówczas.

Tuż po tym, jak światło dzienne ujrzała jego nostalgiczna piosenka, głos na temat problemów syna zabrał Michał Wiśniewski. - Oby nigdy nie spier**lił z tego świata - napisał na Instagramie lider Ich Troje.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

  • Kim byli kochankowie Kaliny Jędrusik? Życie prywatne gwiazdy wzbudzało wiele kontrowersji

  • Jackowski przekazał ponure wizje dla wszystkich Polaków. Ujawnił, co stanie się pod koniec lata

  • Miss Polonia Krystyna Sokołowska skrytykowana przez Krystynę Pawłowicz. Co jej się nie spodobało?

Źródło: Super Express

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Małgorzata Foremniak zasłabła w pracy, lekarz nie wytrzymał. "Pani jest nienormalna"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Katarzyna Dowbor zdradza kulisy zwolnienia: "Na rozmowę zostałam wezwana SMS-em"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Michał Kwiatkowski to również muzyk. Robi karierę za granicą
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Gessler zrzuciła kilkanaście kilogramów. Sama stworzyła dietę
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Katarzyna Skrzynecka schudła w błyskawicznym tempie. Zdradziła sekret, jak tego dokonała
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Joanna Szczepkowska "podziękowała" Piotrowi Glińskiemu za życzenia. Ostry komentarz aktorki
Czytaj więcej >
Irmina Jach

Redaktor naczelna portalu Goniec.pl. Jestem absolwentką filologii polskiej. Przez lata pracowałam jako specjalista ds. marketingu. W wolnym czasie czytam książki. Najchętniej sięgam po literaturę faktu. Interesuję się także tematyką kryminalną i polskim himalaizmem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]