Rozrywka.Goniec.pl

Pixabay.com jarmoluk / Facebook.com

Wizyta 3-latka u dentysty słono ją kosztowała. Stomatolog doliczył do usługi opłatę

11 Grudnia 2021

Autor tekstu:

Monika Majko

Kobieta nie mogła powstrzymać wściekłości po opuszczeniu gabinetu dentystycznego w Ożarowie Mazowieckim. Pani Marta odwiedziła prywatnego stomatologa wraz ze swoim 3-letnim synem, który cierpiał z powodu bólu zęba. Gdy po wizycie spojrzała na paragon, nie wierzyła własnym oczom. Cena usługi zwaliła ją z nóg.

Świat jest chory. Byłam z synem u dentysty w Ożarowie i gdy Pani powiedziała, ile mam zapłacić, opadły mi ręce – napisała kobieta na ożarowskiej grupie facebookowej.

Na rachunku wyszczególniono opłatę za trepanację komory zęba w kwocie 200 zł oraz znieczulenie miejscowe w cenie 30 zł. Do ostatecznej sumy doliczono jednak jeszcze jedną opłatę, która oburzyła matkę 3-latka.

Na paragonie widniała "dopłata do dzieci niewspółpracujących"

Pani Marta zapłaciła dodatkowo 100 zł w ramach "dopłaty do dzieci niewspółpracujących". Kobieta miała nie zostać wcześniej poinformowana o możliwości doliczenia dodatkowej opłaty i była zszokowana tym, w jaki sposób została potraktowana u stomatologa . Łącznie za jedną wizytę zapłaciła 330 zł.

Na koniec powiem tylko tyle: szkoda, że mój 3-letni syn z bólem zęba nie współpracował. I to się nazywa stomatolog dziecięcy z podejściem – dodała oburzona matka chłopca.

Dalszy ciąg artykułu pod materiałem wideo

Internauci są oburzeni

Pani Marta zamieściła w sieci zdjęcie paragonu, a internauci zgodnie orzekli, że kobieta została potraktowana w oburzający sposób. Jedna z mieszkanek Ożarowa przyznała, że również ma za sobą wizytę w tym gabinecie i nie wspomina jej dobrze.

Ja byłam z synem w tym samym miejscu. Nawet nie usiadł na fotelu. Pani stomatolog zero podejścia do dzieci, wręcz przeciwnie, zaczęła swoje mądrości prawie wykrzykiwać, po czym stwierdziła, że i tak nie może go przyjąć i skasowała 100 zł – napisała jedna z grupowiczek.

paragon
Facebook.com

– Jeśli nie powiadomiono Pani o takiej dopłacie, to nie powinna Pani za to zapłacić. To chore – dodała kolejna internautka.

[...] Proszę jak najszybciej zgłosić zaistniałą sytuację do UOKiK – radziła Pani Marcie jeszcze inna członkini ożarowskiej grupy.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres [email protected] pl

Źródło: Facebook

Tagi:

Podobne artykuły

Lifestyle

Lidl zaszalał z okazjami. Jeden produkt można dostać za darmo
Czytaj więcej >

Lifestyle

Krzysztof Jackowski zobaczył, co stanie się z polskim miastem. Takie słowa padają rzadko
Czytaj więcej >

Lifestyle

Która kobieta jest najstarsza? Błyskawiczny test odkrywa tajemnice osobowości
Czytaj więcej >

Lifestyle

Ojciec sam ochrzcił umierające dziecko. Stanowcza reakcja księdza
Czytaj więcej >

Lifestyle

Lidl rozbił bank, takich okazji dawno nie było. Polacy będą walić drzwiami i oknami
Czytaj więcej >

Lifestyle

W ich domu na ścianach pojawiły się ciemne plamy. Gdy znaleźli przyczynę, mieli ochotę uciekać
Czytaj więcej >
Monika Majko

Redaktor portalu Goniec.pl. Najchętniej piszę o wydarzeniach lokalnych i kulturze. Hobbystycznie związana jestem z kobiecą sceną muzyczną. Pochodzę znad morza i uwielbiam wszelkie sporty wodne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]