Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Tragedia, nie żyje gwiazda TVN. Miała przed sobą całe życie, Patrycja Widera zmarła w szpitalu
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 08.11.2023 13:21

Tragedia, nie żyje gwiazda TVN. Miała przed sobą całe życie, Patrycja Widera zmarła w szpitalu

Patrycja Widera TVN
Tragedia, nie żyje gwiazda TVN. Miała przed sobą całe życie, Fot. MAREK KUDELSKI/AGENCJA SE/East News, Instagram Patrycja Widera

Patrycja Widera nie żyje. Media obiegła niespodziewana wiadomość o śmierci polskiej celebrytki, która kilka godzin przed tragedią zapewniała w mediach społecznościowych o swoim dobrym samopoczuciu. Influencerka ma za sobą udział w popularnych programach TVN. Miała przed sobą całe życie.

Patrycja Widera nie żyje

Zmarła kilka dni temu trafiła do szpitala, a relację z placówki skrupulatnie zamieszczała w sieci. Zapewniała fanów, że dolegliwość, przez którą znalazła się pod opieką lekarzy, powoli mija, a ona sama czuje się coraz lepiej.

Niestety, te optymistyczne zapewnienia okazały się błędne. Na razie tajemnicą pozostaje bezpośrednia przyczyna jej śmierci. W sieci pojawił się specjalny wpis jej przyjaciela, któremu trudno pogodzić się z tą nagłą i bolesną stratą.

Patrycja Widera
Tragedia, nie żyje gwiazda TVN. Miała przed sobą całe życie, Fot. Instagram Patrycja Widera
Co za tragedia! Nie żyje Evan Ellingson. Uwielbiany aktor miał zaledwie 35 lat

Nie żyje Patrycja Widera, gwiazda "Projektu Lady"

Patrycja Widera, bohaterka programów takich jak “Projekt Lady”, “Szkoła” czy “Pułapka” nie żyje. Gwiazda telewizyjnych show i mediów społecznościowych została pożegnana we wzruszających słowach przez bliskiego. 

Dziś już Ciebie nie ma, ale nadejdzie dzień, kiedy się spotkamy i będziemy szczęśliwi na wieki S.K za zgodą mamy informuje, że Patrycji Widery już z nami już nie ma, ale u góry jest szczęśliwa uszanujmy prywatność rodziny - czytamy. 

W podobnym tonie opublikowano także kolejny post oddający cześć jej pamięci. Nawiązano do twórczości aspirującej celebrytki, a kilka poruszających słów okraszono także czarno-białą fotografią.

Patrycja Widera pożegnana przez przyjaciół. "Świecisz już z góry"

Patrycja Widera dzięki swojej charyzmie, energii i szczerości szybko zdobyła serca fanów. O swoim życiu opowiadała internautom, a ich liczna na Instagramie i TikToku dynamicznie rosła. Na swoich pochlebców mogła liczyć nie tylko w sieci, ale także w życiu prywatnym. Nie da się ukryć, że z bliskimi łączyła ją szczególna więź, która 8 listopada została brutalnie przerwana przez tragedię. 

Patrycja Widera słonko najdroższe, świecisz już z góry… Wspólne chwile zostaną na zawsze w moim sercu. Twoja wyjątkowość nie będzie zapomniana. Spoczywaj w pokoju [*]. Ja dalej nie wierze! Pati! - napisała kolejna jej przyjaciółka.

Patrycja Widera
Tragedia, nie żyje gwiazda TVN. Miała przed sobą całe życie, Fot. MAREK KUDELSKI/AGENCJA SE/East News