Rozrywka.Goniec.pl

Top Of The Top Sopot Festival 2022/TVN

Top Of The Top Sopot Festival 2022. Występ Grzegorza Markowskiego i Patrycji Markowskiej wywołał wzruszenie, co za scena

18 Sierpnia 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Wzruszające sceny podczas występu Grzegorza Markowskiego i Patrycji Markowskiej na Top Of The Top Sopot Festival 2022. Podczas śpiewania kultowego utworu, gwiazdy chwyciły się za ręce.

Ojciec i córka dali poruszający występ w Operze Leśnej. Publiczność była zachwycona i nagrodziła artystów gromkimi oklaskami.

Top Of The Top Sopot Festival 2022. Wzruszająca scena podczas występu Markowskich

Tegoroczny Top Of The Top Sopot Festival stoi pod znakiem silnych emocji. Pierwszy dzień koncertów poświęcony był refleksji na temat pandemii koronawirusa i trwającej w Ukrainie wojny.

Podczas drugiego dnia wręczono Bursztynowego Słowika, który tym razem trafił w ręce Michała Szpaka . Czwartek przyniósł kolejne niezapomniane wrażenia - świętowano 25-lecie telewizji TVN .

Nie zabrakło występów gwiazd, które od dawna pojawiały się na wydarzeniach organizowanych przez medium. Zagrali m.in. Mrozu, Natalia Przybysz, Kayah , Margaret, czy Mery Spolsky. Z ogromnym entuzjazmem publiczności spotkało się wykonanie kultowego utworu grupy Perfect przez Grzegorza Markowskiego oraz jego córkę Patrycję Markowską.

Rodzina w domu i na scenie

"Niewiele ci mogę dać" to piosenka, którą na czwartkowy wieczór wybrali Patrycja Markowska i Grzegorz Markowski. To wyjątkowa chwila - lider Perfectu pojawia się wszak na scenie coraz rzadziej.

W jednym z ostatnich wywiadów córka piosenkarza podkreślała, że coraz trudniej jest jej zachęcić ojca do występowania. Na szczęście, udało się w przypadku Top Of The Top Sopot Festival 2022.

Podczas wykonywania utworu doszło do wzruszającej sceny. Nieoczekiwanie piosenkarze chwycili się za ręce. Zgromadzeni w Operze Leśnej ze wzruszeniem obserwowali niezwykły gest ojca i córki.

Top Of The Top Sopot Festival 2022/TVN
Top Of The Top Sopot Festival 2022/TVN
Top Of The Top Sopot Festival 2022/TVN
Top Of The Top Sopot Festival 2022/TVN

To występ, który z pewnością zapamiętają na długo nie tylko widzowie, ale również sami artyści, którzy bardzo zaangażowali się w to, by wypaść na sopockiej scenie jak najlepiej.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Agnieszka Woźniak-Starak przyznała, że nie wie, ile kosztują podstawowe produkty. "Oszczędzam dużo czasu"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Ewa Drzyzga była w szoku. Przez inflację zrezygnowała z produktu, który często gości na polskich stołach
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Maryla Rodowicz dostała wielką podwyżkę emerytury. Inne gwiazdy też się dorobiły
Czytaj więcej >

Gwiazdy

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Anna Dereszowska skrytykowana przez widzów
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Doda została okradziona. Gwiazda jest rozgoryczona, nie wie, co robić
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Niewiarygodne, jak wyglądała Doda 15 lat temu. Zdjęcie robi furorę w internecie
Czytaj więcej >
Paweł Sekmistrz

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]